banner2

banner1

banner22

'Çalışmalarımızı sürdüreceğiz'

Sapanca’nın Dibektaş ve Nailiye’de tamamlanan asfalt çalışmalarının ardından bölgede incelemelerde bulunan Başkan Ekrem Yüce, “Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin tamamına yayılan bir anlayışla asfalt çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

SAKARYA 11.09.2019, 14:28
'Çalışmalarımızı sürdüreceğiz'
banner48
253 BİN TON ASFALT
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Nailiye ve Dibektaş mahallelerimiz yenilendi. Şimdi de ekiplerimiz Geyve’de. Çok şükür bugüne kadar 253 bin ton asfalt attık. Ancak daha yapacak çok işimiz var. İnşallah temiz, sağlıklı, konforlu ulaşımlar için asfalt çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Yüce, Dibektaş ve Nailiye mahallelerinde tamamlanan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Bölgedeki gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Atilla Turan’dan bilgiler alan Başkan Ekrem Yüce, yol çizgi çalışmalarını sürdüren ekiplere kolaylıklar dileyerek, yenilenen yolların Nailiye ve Dibektaş mahallelerine hayırlı olmasını diledi.
 
DİBEKTAŞ VE NAİLİYE’DE ASFALT TAMAM
Başkan Ekrem Yüce, asfalt konusunda büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, “Ekiplerimiz planlanan program dahilinde çalışmalarına devam ediyor. Sapanca Nailiye ve Dibektaş mahallelerinde 7 kilometrelik güzergahları yaklaşık 11 bin ton asfaltla yeni yüzlerine kavuşturduk. Şimdi de ekiplerimiz Geyve’de çalışmalarını sürdürüyor. Konforlu ve rahat ulaşımlar için gerçekleştirdiğimiz asfalt çalışmaları inşallah hızla devam edecek. Hayırlı olsun” dedi.
 
YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR
Yaklaşık 253 bin ton asfalt ile 16 ilçe ve şehir merkezinde güzergahları yenilediklerini belirten Başkan Ekrem Yüce, “ Asfalt konusunda vatandaşlarımızdan çok ciddi talepler alıyoruz. Talepleri ve ihtiyaçları hızla karşılamak için yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Çok şükür bugüne kadar da epey yol kat ettik ve yaklaşık 253 bin ton asfalt attık. Daha yapacak çok işimiz var. İnşallah gösterdikleri büyük destekle bizlere güç veren hemşehrilerimizin talep ve ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaya, temiz, sağlıklı ve konforlu ulaşımlarını sağlamaya devam edeceğiz” dedi
 
 
Yorumlar (0)