banner22

Başkan Alişan'dan denetim eleştirisi

Genel yayın müdürümüz Güven Hasbaş'ın hazırlayıp sunduğu ters açı programına konuk olan SESOB Başkanı Hasan Alişan, küçük esnafa yüzde yapılan denetimleri eleştirdi.

SAKARYA 07.01.2022, 20:48 Editör: Gece Editörü
Başkan Alişan'dan denetim eleştirisi
banner48

Genel yayın müdürümüz Güven Hasbaş'ın hazırlayıp sunduğu ters açı programına konuk olan SESOB Başkanı Hasan Alişan küçük esnafa yüzde yapılan denetimleri eleştirdi. Alişan konu ile ilgili, "Zabıta denetimlerini samimi bulmuyorum. Büyük işletmelere giremedikleri için küçük esnafa geliyorlar. Nasıl olsa küçük esnafın kapısını açıp girebiliyorsun. Küçük esnaf bir ürünü ucuza satabilmek için önce ucuza almalı. Esnaf şamar oğlanı değil" ifadelerine yer verdi.

SEÇİM AÇIKLAMASI

banner84
Oda seçimlerine müdahale ettiği iddiasına yanıt veren başkan Alişan, "Evet, ediyorum. Belediye Başkan adaylarını, milletvekillerini, onu bunu genel başkanlar seçerken sorun yok. Ben aday hakkında görüş bildirince de demokrasi diyorlar. Öyle şey yok" dedi.

YÜZDE 25 DEĞİŞİR

Önümüzdeki seçimler hakkında da görüş bildiren Alişan, "Bugüne kadar gerçekleşen seçimlerden kazanan arkadaşlarımı tebrik ederim. Bundan sonra gerçekleşecek seçimlerde de yüzde 25 oranında bir değişiklik olacağını ön görüyorum" şeklinde konuştu.
 

Yorumlar (0)