banner2

banner1

banner22

Atabek ıspanak topladı

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Küçükesence'ye yaptığı ziyarette tarlada ıspanak topladı. Atabek ayrıca, marul fidesi üretim tesisini de gezdi.

SAKARYA 03.01.2021, 18:34 Editör: Gizem Demirsoy
Atabek ıspanak topladı
banner48

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Ziraat Odası Başkanı Ercan Ateş ile birlikte Küçükesence Mahallesi'ni ziyaret etti. İlk olarak ıspanak tarlasını ziyaret eden Atabek, daha sonra marul fidesi üretim tesislerini ziyaret etti. Atabek sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, “Ziraat Odası Başkanımız Ercan Ateş ile Küçükesence Mahallemizde bulunan ıspanak tarlasında çalışan emekçi kardeşlerimizi ziyaret ederek ıspanak hasadında yardımcı olduk. Yaz kış dinlenmeden evine katkıda bulunmak için mücadele eden çiftçi kardeşlerimize kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

“TARIMA KATKIDA BULUNAN GİRİŞİMCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM”

Marul fidesi tesisini de ziyaret eden Atabek, “Küçükesence Mahallemizde bulunan 5000 m2 alanda kurulu yıllık üretim kapasitesi 25 milyon fide olan marul fidesi üretim serasını ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. Sakaryamızın tarımına katkıda bulunan girişimcilerimize teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)