banner2

banner1

banner22

Aşırı hızdan babasına ceza yazdı

İl Emniyet Müdürürü Fatih Kaya öncülüğünde başlatılan ‘Evdeyim ama trafik kuralları aklımda’ temalı ödüllü video yarışmasına katılan Cevdet Çınar Özen, Trafik Denetleme Eğitim büro görevlileri tarafından ‘Ailemin ve Ülkemin Trafik Polisiyim’, kimlik kartı ve kırmızı düdük verilerek Trafik Dedektifi yapıldı

SAKARYA 14.07.2020, 10:56
banner48

Covid- 19 döneminde Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya tarafından farkındalık oluşturmak için çocuklara yönelik “Evdeyim ama trafik kuralları aklımda” temalı ödüllü video yarışması düzenlemişti. Yarışmaya katılanlardan Cevdet Çınar Özen‘e Trafik Denetleme Eğitim büro görevlileri, “Ailemin ve Ülkemin Trafik Polisiyim’’, kimlik kartı ve kırmızı düdük vererek Trafik Dedektifi yaptılar. Minik trafik polisine 4 önemli görev vererek, ailesini trafik kurallarına uyum konusunda denetlemesi istendi.

BABASINA CEZA KESTİ

Cevdet Çınar Özen, Minik Trafik Dedektifi olarak ailesini denetim görevine başlamasıyla trafik kurallarına uymayan babasına aşırı hızlı araba kullanmaktan ceza kesti. Ailesinin sosyal medya hesabında, Çınar’ın, babasına kestiği cezayı arkadaşına anlatırken ki heyecanı, samimi tavırları ve görev bilinci izleyenlerin beğenisini topladı. Video kısa zamanda çok sayıda paylaşım aldı.

Yorumlar (0)