banner2

banner1

banner22

Altınlarıyla birlikte kayboldu

Sakarya'da yaşayan Suriye uyruklu dördüncü çocuğuna hamile olan 27 yaşındaki Hamide Cebeci, takılarıyla birlikte ortadan kayboldu. Müge Anlı, programında Cebeci'nin kaçırıldığı iddialarını araştırıyor.

SAKARYA 03.06.2021, 13:57 Editör: Aysima Kortak
Altınlarıyla birlikte kayboldu
banner48

Zonguldak Ereğli'de yaşayan Hamide Cebeci, bayram sonrasında aile ziyareti için geldiği Sakarya'da kayıplara karıştı. 27 yaşındaki Hamide Cebeci'nin yaklaşık 30 bin lira değerindeki takılarını alarak 13 gün önce kaybolduğunu belirten yakınları, genç kadının bulunması için yardım istedi. 2 çocuk annesi ve 3 aylık hamile Hamide'nin bulunması için İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de çalışma yürüttüğü öğrenildi. Eşi Mehmet Cebeci ve eniştesi Ertan Havadar, Müge Anlı'ya yaşadıklarını anlattı.

“ALTIN YÜZÜNDEN KAÇIRILDI”

Üzüntülü eş Mehmet Cebeci, "25 Mayıs- Salı günü beraber çarşıya çıktık. Boynunda altın kolye, kolunda da üç bilezik vardı. 12.00'den itibaren irtibatımız kesildi, telefonu da kapandı. Eşim çocuklara eşya alacaktı bir de boynundaki altını tamir ettirip ailesinin yanına dönecekti. Ben konuştum, sonra da evdeki kız kardeşi konuşmuş. Çocukların durmadığını söyleyince "1-2 saat gelirim" demiş. Altın yüzünden kaçırıldığını düşünüyorum ben" dedi.

İSTANBUL’A GİTTİ İDDİASI

Hamide Cebeci'yi ararken bir taksiyle İstanbul'a gittiğini de duyduklarını belirten Mehmet Cebeci, "Kayınbiraderin Sakarya'da Kent Meydanında (Demokrasi Meydanı) bir taksiciye ablam kayıp demiş. Fotoğraf gösteriyor, taksici de 'Ben bunu İstanbul Esenyurt'a bıraktım' dedi. Karşı taraftaki kişi, eşimi götüren taksiciye konum atmış. Sakallı birisi bu kadının taksi parasını verdi, ondan sonra nereye gittiğini bilmediğini söyledi" diye konuştu.

SENİ SEVİYORUM HAMİDE…

Eşini kaçırdıklarını düşündüğü kişilere seslenen Mehmet Cebeci, “Benim karım hamile. Benim karımdan ne istiyorsunuz, beni niye perişan ediyorsunuz? Ben eşimin dönmesini, bir an evvel bulunmasını istiyorum. Çocuklarım ağlıyor her akşam. Seni seviyorum Hamide. Bana bir an önce dön. Bana, çocuklarıma dön istiyorum" ifadelerini kullandı.

banner84
Yorumlar (0)