banner2

banner1

banner22

Adalet Bakanı Gül’den ziyaretler

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Sapanca’da toplantının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Kenan Sofuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Cumhuriyet Başsavcılı Lütfi Dursun ile görüştü.

SAKARYA 19.02.2021, 16:33 Editör: Aysima Kortak
banner48

Sapanca’da toplantının sona ermesinin ardından Sakarya Valiliği’ne gelerek Vali Çetin Oktay Kaldırım’ı ziyaret eden Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, burada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile Sakarya Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Kenan Sofuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Sakarya Cumhuriyet Başsavcılı Lütfi Dursun ile görüştü. Valilik ziyareti sonrası Adliyeyi de gezen Bakan Gül, daha sonra Adapazarı İlçesinde bulunan Bosnalı Hacı Mehmet Çalışkan Camii’ne gelerek burada Cuma Namazı’nı kıldı. Cuma namazı sonrasında Bakan Gül ve beraberindeki heyet, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’ne geçti.

SAKARYAMIZ HER ZAMAN BİZE DESTEK VERDİ

AKOM’da gerçekleştirilen toplantı sonrasında Büyükşehir Belediyesi’ne geçen Bakan Gül, burada Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile görüştü. Yüce’nin makamında gerçekleşen görüşmede Bakan Gül, “Sakaryamız her zaman bize destek vermiş. Sakaryalı hemşehrilerimiz bizi bu yolda yalnız bırakmadı. Bize vermiş oldukları destekten ötürü onlara teşekkür ediyorum. Hayatın en büyük anlamlarından birisi millete hizmet etmektir. Bizim siyasetimizin anlamı da anlayışı da Allah’ın rızası milletin duasıdır. Milletimizin duasından başka hiçbir güzellik yoktur. Rabbim milletimize mahcup olmadan hizmet yapmayı nasip etsin” dedi.

BAKAN GÜL, SAKARYA’DAN AYRILDI

Görüşmenin sonlanmasının ardından Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Ak Parti İl Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Ziyaretin ardından Bakan Gül, Ankara’ya gitmek üzere Sakarya’dan ayrıldı.

Yorumlar (0)