banner2

banner1

banner22

Açık hava sinemasına böyle geldiler

Büyükşehir Belediyesi tarafından Demokrasi Meydanında gerçekleştirilen ücretsiz açık hava sineması, yoğun katılımla gerçekleşti. Vatandaşlar aileleriyle birlikte Babam ve Oğlum filmini izledi.

SAKARYA 10.06.2020, 23:23
banner48

 Büyükşehir Belediyesi tarafından Adapazarı İlçesinde bulunan Demokrasi Meydanı’nda vatandaşlar için açık hava sineması hazırlandı. Film öncesi alana çok sayıda klasik otomobil katılırken vatandaşlara alan girişinde ücretsiz maske ile patlamış mısır ve çay dağıtıldı. Klasik otomobiliyle alana gelen ve aracı büyük ilgi gören Sedat Papatya, “Gerçekten bu program oldukça verimli oldu. Normalde Amerika’da daha sık karşılaşılan bir organizasyon olmasına rağmen Büyükşehir Belediyemiz sağ olsun vatandaşlarımız için bunu gerçekleştirdi. Oldukça iyi bir organizasyon oldu, bizlerde klasik araçlarımızla bugün buraya geldik” dedi.

‘’HARİKA BİR ORGANİZASYON OLDU’’

Klasik aracı ve eşiyle sinemaya gelen Ersin Gürsel isimli doktor ise, “Bilindiği üzere pandemi sürecinde insanlar gerçekten evlerinde çok sıkıldı. Bugün harika bir organizasyon yapıldı, görüyorsunuz önlemlerimizi alarak buradayız. Her birimiz maske takıyoruz ve kendi aracımızda izliyoruz filmi. Bakın hastalıklar yalnızca ilaçla geçmez, moralde gerekir. Bu organizasyon oldukça eğlenceli bir moral kaynağı oldu. Umarız benzer organizasyonlarda olur” dedi. Yaklaşık 200 aracın katıldığı açık hava sinemasına araçsız vatandaşlarda katılırken Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekipleri de vatandaşlarla birlikte film izledi.

Yorumlar (0)