• Reklam
Reklam
Reklam

“Sakarya için ne yaptıklarını sorun”

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Sakaryalıların artık hatır gönülle binaen oy verme devri bitmiştir. Çünkü Sakarya’nın bekası için, 25 yıllık yönetim anlayışının değişmesi gerekiyor. Beka sorununu canlı görmek isteyenler ise Taraklı’nın pazarına gelsin” diye konuştu.

“Sakarya için ne yaptıklarını sorun”

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Sakaryalıların artık hatır gönülle binaen oy verme devri bitmiştir. Çünkü Sakarya’nın bekası için, 25 yıllık yönetim anlayışının değişmesi gerekiyor. Beka sorununu canlı görmek isteyenler ise Taraklı’nın pazarına gelsin” diye konuştu.

“Sakarya için ne yaptıklarını sorun”
17 Mart 2019 - 17:37
Reklam

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, yoğun bir tempoda programlarını sürdürüyor. Uzm. Dr. Cihan Kolip, Sebze ve Meyveciler Odası’nı ziyaret ederek Muzaffer Kabacan ile görüştü. Karaman’da İYİ Parti Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan’ın seçim irtibat bürosunun açılışına katılan Uzm. Dr. Cihan Kolip, Taraklı ilçesini ziyaret etti. Akşam saatlerinde ise Arifiye-Hanlı belgesinde kalabalık bir grupla söyleşide bulundu. Hendek’te İYİ Parti Belediye Başkan adayı Ahmet Mercan’ın aday tanıtım toplantısına katılan Uzm. Dr. Kolip, yoğun temposu arasında Türk Kadınlar Birliği’nin Balosuna da katılmayı ihmal etmedi.
 
“BİZDEKİ BEKA İHMAL, TERKEDİLMİŞLİK”
Taraklı’da, Belediye Başkan adayı Mehmet Aydın ile ziyaretlerde bulunan, Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Ülkede beka sorunu var diyenler, beka sorunu arayanlar Taraklı’ya gelsin. Bizim beka sorunumuzun, ihmal, terk edilmiş, hizmetten mahrum bırakılmışlık olduğuna, burada şahit olsunlar. Milletimizin beka sorununun gerçekten ne olduğunu anlamak isteyenler, Taraklı pazarını gezsinler. Esnafımızın çaresizliğini, insanlarımızın yokluktan neler yaptıklarını izlesinler. İnsanların evlerine konuk olsunlar. Buradaki yokluğu görsünler” diye konuştu.
 
“TARAKLI’NIN KADERİ DEĞİŞECEK”
Vizyon projelerinden birinin Taraklı’ya büyük bir “Geriatri, Yaşlı Bakım ve Yaşam Merkezi” yapmak olduğunu anlatan Uzm. Dr. Cihan Kolip, “Bu projemiz büyük ilgi gördü. Şimdiden bazı temaslarımız başladı. Yurt dışından da misafirler ağırlayacağız. Taraklı, bu yönüyle sadece kendi ekonomisine değil, ülkemiz ekonomisine de büyük katkılarda bulunacak” dedi.
 
ARTIK HATIRA VE GÖNÜLE OY YOK!
Arifiye’de vatandaşlarla buluşan Uzm. Dr. Cihan Kolip, burada da Sakarya’nın makus talihinin değişmesi için artık hatır, gönülle oy verilmemesi gerektiğini ifade ederek, “Ben filanca partinin liderinin hatırına oy veriyorum. Ben filanca parti lideri veya kadrolarıyla gönül bağım var’ anlayışı bu seçimde artık terk edilecek. Çünkü 25 senedir Sakaryalıları bu şekilde kandırıyorlar. Bu büyük bir kandırmacadan ibaret. Onların yönetim anlayışı ile 25 senede Sakarya, çok büyük bir köy oldu ancak. Buradaki kadroların ne vizyonları var ne de liyakatleri. Bugüne kadar hatır gönülle oy istemekten başka bir icraatları da olmadı” şeklinde konuştu.
 
‘SEN SAKARYA İÇİN NE YAPTIN’ DİYE SORUN
“Şehri yönetme kabiliyetinden uzak, liyakatsiz kadrolara kardeşiniz bile olsa oy vermeyin” diyen Uzm. Dr. Cihan Kolip, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Sizden gelip, hatır gönülle oy isteyenlere şunları sorun? Sakarya için siz ne yaptınız? Hangi yüzler oy istiyorsunuz? Ülkemizi neden ekonomik krizlere soktunuz? Sakarya çiftçisini neden bitirdiniz? Sakaryalı esnafı neden yok ettiniz? Benim oğlum neden işsiz? Torunum geleceğinden neden umutsuz? Neden Sakarya’ya 25 senedir hizmet etmiyorsunuz? Neden trilyonluk meydan, çiçek ihaleleri yapılmasına izin veriyorsunuz? Neden Büyük bir israf içindesiniz? Neden şehri yönetecek liyakatsiz insanları aday gösteriyorsunuz? Neden binlerce Sakaryalının geçim kaynağı olan Şeker Fabrikası’nın özel sektörün eline geçmesine izin verdiniz? Neden Tank Palet Fabrikası’nı satıyorsunuz? Seneler önce seferlerine kendiniz ara verdirdiğini Ada trenini getirirken büyük bir hizmet gibi gösterip, Sakarya’yı neden küçültüyorsunuz, insanlarımızı utandırıyorsunuz? Senelerdir bu şehirde yönetici olduğunuz için maaş alıyorsunuz? Hatırına oy istediklerinizi bırakın, siz bu şehrin neresine bir çivi çaktınız?”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Panik yaşandı
Panik yaşandı
Trafik ulaşıma kapandı
Trafik ulaşıma kapandı