banner2

banner1

banner22

Vasip Şahin taburcu edildi

Ankara Valisi Vasip Şahin, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya taziye ziyaretine giderken rahatsızlandı. Vali Şahin Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan tedavi sonrası İstanbul’a gitmek üzere hastaneden ayrıldı.

SAĞLIK 13.03.2021, 20:54 Editör: Serenay Yaşar
banner48

Ankara Valisi Vasip Şahin, Süleyman Soylu’nun annesinin vefat etmesi üzerine taziye ziyareti için Ankara’dan İstanbul’a doğru yola çıktı. Yolculuk esnasında rahatsızlanan Vali Vasip Şahin, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Hastanede Vali Şahin’e Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fikret Halis eşlik etti. Prof. Dr. Harun Kılıç tarafından tetkikleri ve takibi yapılan Vali Vasip Şahin’in tedavi sonrası hastaneden ayrılarak İstanbul’a doğru yola çıktı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

 Hastaneden taburcu olduğu sırada açıklama yapan Vali Şahin, “Zahmet ettiniz ama ciddi bir durum yok. Herhalde yediğim bir şey dokundu. Yoldan geçerken de hastaneye uğradım. Sağ olsun başhekimiz, hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız benimle yakından ilgilendi. Kontroller, tetkikler yapıldı ve tansiyonum ölçüldü. Şimdi tekrardan yolumuza devam edeceğiz inşallah. Ben tekrardan başhekimimize, hekimlerimize özellikle de emniyet müdürümüz ve sayın valimize ilgileri için çok çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Yorumlar (0)