banner2

banner1

banner22

Sönmez’den Halis’e ziyaret

Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez, SEAH Başhekimi Doç. Dr. Fikret Halis’i makamında ziyaret ederek sağlık çalışanlarının taleplerini iletti.

SAĞLIK 31.08.2021, 13:06 Editör: Aysima Kortak
Sönmez’den Halis’e ziyaret
banner48

Şube Başkanı Abdullah Sönmez SEAH Başhekimi Doç. Dr. Fikret Halis’i makamında ziyaret ederek sağlık çalışanlarının taleplerini iletti. Sönmez, “Personel açığı ve koronavirüs vakalarının artışı ve aşı ile birlikte iş yükü artan sağlık çalışanlarımız bir yazı daha yoğun ve yorucu geçiriyorlar. Acilen personel açığı giderilerek iş yükü azaltılmalıdır. Toplu sözleşme masasında elde edilen kazanımlar tüm sağlık çalışanlarımıza hayırlı olsun. Değerli Başhekimimize ve sağlık çalışanlarımıza zorlu süreçte kolaylıklar diliyoruz” dedi.

AŞI VURGUSU

Doç. Dr. Fikret Halis, “Koronavirüs vakalarının artışı ile bir kez daha aşının önemini ve koronavirüs mücadelede maske mesafe ve hijyen kuralına uymanın gerekliliğini ortaya koydu. Yatan hastalarımızın durumuna baktığımızda durumu ağır olan ve vefat edenlerin aşılarını olmadıklarını görüyoruz. Virüsle savaşacak yegane silahımız Aşı vatandaşlarımız mutlaka aşılarını olsunlar. Aşı olmayarak korona vakalarının artışına sebep olursak diğer tedaviler ve ameliyat olması gereken hastalarımızın tedavilerine de mani oluyoruz” diye konuştu. Ziyarette sağlık Hizmetleri Müdürü Yavuz Bingöl’de hazır bulundu. Hastane Başhekimi ziyaret için Değerli Şube Başkanına teşekkür ederek toplu sözleşmenin hayırlı olmasına ve Aşı kampanyasına tüm kesimlerin desteklemesinin gerektiğini belirtti

Yorumlar (0)