banner2

banner1

banner22

Sadece Sakarya'da değil tüm Türkiye'de

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) İstanbul İl Koordinatörlüğü tarafından Sapanca ilçesinde iftar programı gerçekleşti.

SAĞLIK 01.06.2018, 10:20
Sadece Sakarya'da değil tüm Türkiye'de
banner48

Bir restoranda düzenlenen programda konuşan LÖSEV İstanbul İl Koordinatörü Gökçe Çiçek Koç, Marmara Bölgesi'nde vakfa kayıtlı ailelere yönelik iftar yemeği düzenlediklerini söyledi.

Yardımlar dağıtıldı

Paylaşmanın çok değerli olduğu ramazan ayında ailelerle bir araya geldiklerini belirten Koç, "İftar öncesinde Sakarya merkezine gelen LÖSEV İyilik Tırı vasıtasıyla vakfımıza kayıtlı ailelerimize yardımlarımızı dağıttık." dedi.

Duyarlı vatandaşlara seslendi

LÖSEV'in her yıl binlerce aileye yardım ulaştırdığını bildiren Koç, "Sadece burada değil, tüm Türkiye'de aynı anda iftar programları gerçekleştiriyoruz. Duyarlı vatandaşlarımızdan beklentimiz ve isteğimiz, ramazan ayı boyunca fitre ve zekatlarını, ramazan kolilerini LÖSEV'e bağışlamaları. Bunun için www.losev.org.tr adresimizi ziyaret etmeleri yeterli. Bizler de bugün Sakarya'da yaptığımız gibi tek tek bu yardımları adreslerine ulaştırıyoruz." diye konuştu.

Programa Sapanca Kaymakamı Ali Ada, işletme sahibi Irmak Tuğmaner, işletme müdürü Şerafettin Çebi, vakıf yetkilileri ve aileler katıldı.

Yorumlar (0)