banner2

banner1

banner22

Çirkin saldırı

Doğal güzellikleri ve turizm cenneti Sapanca ismi yeniden ülke gündeminde. Doktor Murat Korkmaz’ın Sapanca’da bir tesiste öldürülesiye dövüldüğü haberi geniş yankı uyandırdı

SAĞLIK 23.07.2018, 13:45
Çirkin saldırı
banner48

Superhaber.tv’de yayınlanan haber oldukça çarpıcı iddiaları gündeme getirdi. Doktorun iddiaları hayli çarpıcı. Sapanca’da ki tesisin işletmecisi olayın yargı aşamasında olduğunu söyledi. İşletmeci tesisinde bir olayın olduğunu ancak anlatıldığı gibi cereyan etmediğini ifade etse de medya 15 Temmuz’un kahraman doktorunun söylediklerine geniş yer verdi.

Superhaber.tv’de yayınlanan habere göre;  Kardeşinin düğünü için, 21 Temmuz'da Sapanca'da bulunan S isimli tesiste salon kiralayan doktor Murat Korkmaz ve ailesi, hiç beklemedikleri bir olayla karşı karşıya kaldı.

Düğün gecesi kabus yaşayan ve otel sahiplerinden öldüresiye dayak yiyen doktor Murat Korkmaz adeta linç edildi.

Düğünün organizasyonunun gerçekleştiği tesisin otoparkında yaşanan olayın fitilini otopark alanı nedeniyle yaşanan tartışma ateşledi.

Murat Korkmaz çirkin saldırıyı şöyle anlattı;

"Bize düğün yemeği için uzak bir yerde park yeri vermişlerdi, 'Ailemizde yaşlılar var, şuraya yakın bir yere park edelim' dedik. Sonra bize, 'Sesini yükseltme lan!' diyerek saldırdılar! Basit bir konuşma ile başladı her şey. Otelin sahipleri, isminin "Fikret" olduğunu öğrendiğimiz bir ortak, hiç ayırmaya çalışmadı bizi. Tam tersine personelini kışkırtarak üzerimize saldırttı!"

"BANA SİLAH ÇEKTİLER"

Olayda babasının, annesinin, kardeşinin ve damatlarının darp edildiğini ifade eden doktor Korkmaz, otoparkta 5 kişi olduklarını, otelin otopark görevlileri ve sahiplerinin de aralarında bulunduğu 50 kişi tarafından öldüresiye dövüldüklerini söyledi.

Darp sonucu, bel kemiğinde çatlak, akciğerinde ödem oluştuğunu belirten Korkmaz yüzüne de ağır darbeler aldığını dile getirdi.

Korkmaz yaşadıklarını, "Birisi silah çekti bana doğrulttu. Bizimkiler araya girdi engel oldu, yoksa vuracaktı beni." diye anlattı.

JANDARMA VE YEREL YETKİLİLERE AĞIR SUÇLAMA

Doktor Korkmaz ayrıca, bu saldırı yaşanırken jandarmanın olay yerinde olduğunu ve bir astsubay komutasında olan jandarma güçlerinin olay müdahale etmediğini belirtti.

"Jandarma yüzümüze bakmakla yetindi. En sonunda dayaktan bilincim kapandı.

Yorumlar (0)