banner2

banner1

banner22

Belgeli teşekkür

İl Sağlık Müdürlüğü bünyesi ve bağlı birimlerinde personel hizmet alımı kapsamında çalışan taşeron şirket elemanlarının, 696 Sayılı KHK ile Daimi İşçi Kadrolarına geçiş işlemlerinin tamamlanması kapsamında özveriyle çalışan personele teşekkür belgesi verildi.

SAĞLIK 11.05.2018, 14:12
Belgeli teşekkür
banner48

İl Sağlık Müdürlüğü tarafından taşeron personelin kadroya geçişiyle ilgili işlemlerin yürütülmesinde mesai mefhumu gözetmeden çalışan personele Teşekkür Belgesi verildi.  Destek Hizmetleri Başkanlığı’nın Orman Parkta düzenlediği programa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü konferans nedeniyle il dışında olması dolayısıyla katılamazken, yerine Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Serdar Değirmenci vekalet etti.

Programa, Destek ve Personel Hizmetleri Başkanı Suat Koçak, Başkan yardımcıları İbrahim Bulduk ile Sedat Kaya ve teşekkür belgesi alacak personel katıldı. İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Serdar Değirmenci, müdürlükte oluşturulan çalışma ekibinin üstün bir performans sergileyerek taşerondan kadroya geçen işçilerin evraklarının tamamlandığını ve ilan edilen sürede kadro işlemlerinin tamamlandığını dile getirerek, özveriyle çalışan personele teşekkür etti. 

Destek ve personel Hizmetleri Başkanı Suat Koçak’ta yaptığı konuşmada, İl Sağlık Müdürlüğü ve bağlı tesislerde personele dayalı hizmet alımıyla çalışan ve şartları tutan bin 846 kişinin 2 Nisan 2018 tarihi itibariyle sağlık ailesine katıldığını ifade etti. Başkan Koçak “ Kadro işlemleri için gerekli evrakların hazırlanıp Bakanlığımıza iletilmesi noktasında üstün gayret göstererek çalışan 45 personelimize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.  Konuşmaların ardından, programa katılan personele teşekkür belgeleri takdim edildi.

Yorumlar (0)