banner2

banner1

banner22

Aşılamalar aksamadan devam ediyor

Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez ve Başkan Yardımcıları, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü’yü ziyaret etti.

SAĞLIK 05.02.2021, 10:25 Editör: Aysima Kortak
Aşılamalar aksamadan devam ediyor
banner48

Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez ve Başkan Yardımcıları Vedat İnan, Esma Serdar, Veli Azkın İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü’nü makamında ziyaret etti. Şube Başkanı Abdullah Sönmez sağlık çalışanlarının taleplerini ve sahanın beklentilerini iletti. Abdullah Sönmez, “Döner sermaye sisteminin kökten değiştirilmesi ve adil döner sermaye dağıtımına acilen geçilerek, sağlık çalışanlarının mağduriyeti giderilmelidir. Covid-19 ile mücadelede sağlık çalışanlarımız iş yükü altında ezilerek eşleri çocukları ve ailelerine hasret kalarak görevlerini ifa ediyorlar. Genel Başkanımız Semih Durmuş Sayın Bakanımızdan talebi olan 4/b görev yapanların kadroya geçirilerek adil döner sermaye sistemine geçilmelidir” dedi.

TEDBİRLERE HARFİYEN UYULMASI GEREKİYOR

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü Sağlık Sen Şube Başkanına ve yönetim kuruluna ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Öğütlü, “Covid-19 ile mücadelede alınan tedbirlere harfiyen uyulması gerekiyor. Mesai arkadaşlarım ilk doz aşılarını oldu. İnşallah ikinci doz aşılarını da olacaklar. Programlanan şekilde ilimizde aşılamalar sağlık tesislerimizde aksama olmadan devam ediyor. Bütün mesai arkadaşlarıma yürütülen çalışmalarda gösterdikleri gayretleri için teşekkür ediyorum” diye belirtti.


Yorumlar (0)