• Reklam
Reklam
Reklam

Partililerle buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı ve eski Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP İl binası önünde partililerle bir araya geldi. Cep telefonundan Devlet Bahçeli’nin bir konuşmasını dinleten ve Bahçeli’ye yüklenen İnce, “Birbirlerine söylemediklerini bırakmadılar, şimdi ülkenin bekasını beraber kurtaracaklar” dedi.

Partililerle buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı ve eski Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP İl binası önünde partililerle bir araya geldi. Cep telefonundan Devlet Bahçeli’nin bir konuşmasını dinleten ve Bahçeli’ye yüklenen İnce, “Birbirlerine söylemediklerini bırakmadılar, şimdi ülkenin bekasını beraber kurtaracaklar” dedi.

14 Mart 2019 - 19:20
Reklam

BİNALİ YILDIRIM’IN FOTOĞRAFLARI HASTANELERDE
Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı ve eski Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP İl örgütünü ziyaret etti. İnce, il binası karşısında bulunan parkta vatandaşlara seslenerek; “Buraya neden bir platform yapmadıklarını sordum arkadaşlara, ‘izin vermediler, mitinge girer’ dediler. Ben 31 Mart öncesinde tekrar Adapazarı’na geleceğim ve buraya bir platform istiyorum. Binali Yıldırım’ın fotoğrafını Devlet Hastanesine asıyorlar ya, bizimki de mitinge girsin. Biz buraya konuşmaya, miting yapmaya geldik” dedi.
 
“BİRBİRLERİNE ALÇAK, NAMUSSUZ DEDİLER”
Parkta toplanan kalabalığa cep telefonundan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bir videosunu dinleten İnce, “Birbirlerine alçak dediler, namussuz dediler, FETÖ’cü dediler, tırnağı olamazsın dediler. 17-25 Erdoğan dediler. Şimdi bir baktık ikisi birlikte milletin bekasını kurtaracaklarmış. Dünde bir laf etti, ‘Bu Kemal, Meral, Temel üçüde 5 harfli bunlara dikkat edin’ diyor. Ey Bahçeli, Recep kaç harfli? Eğer Recep değil RTE diyorsan o da 3 harflilerden olur, daha tehlikeli” ifadelerini kullandı.
 
“ULU ORTA KONUŞULMAZ”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarını eleştiren İnce, “Türkiye’ye yatırım yapacaksınız, televizyonu açıyorsunuz bir bakıyorsunuz Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı diyor ki, ‘Türkiye’nin bir beka sorunu vardır’. Peki siz yabancı bir yatırımcı olarak Türkiye’ye gelerek yatırım yapar mısınız? Yatırmazsınız, korkarsınız. Çünkü devletin tepesindeki kişi Türkiye’de beka sorunu olduğunu söylüyor. Türk işadamı olsanız yine yatırım yapmazsınız çünkü Cumhurbaşkanı beka meselesi var, memleketin başı belada diyor. Memleketin beka meselesi olsa bile devleti yönetenler bunu ulu orta konuşamazlar” şeklinde konuştu.
 
“HİÇ KİMSE EZANI YUHALAMAZ”
İstanbul’da gerçekleştirilen eylem sırasında ezanı yuhaladığı iddia edilen eylemciler hakkında konuşan İnce, “Yıllarca Kabataş yalanı vardı, başörtülü bacıma 50 adam saldırdı diyor. Cuma günü görüntüleri yayınlayacak dediler kaç Cuma geçti yayınlamadılar. Cami’de içki içtiler dediler, İmam dedi ki ben Müslümanım yalan söyleyemem; imamı sürdüler. Camileri ahır yaptılar dedi; utanmaz, tarih bilmezler. 1940’ta 2’nci Dünya Savaşı başlamış ve Alman Orduları Avrupa’yı yakıp yıktı. Rahmetli İsmet Paşa Trakya’yı insandan boşalttı. İstanbul işgal edilir diye Topkapı Sarayı’ndaki Hazreti Peygamberin kutsal emanetlerini Niğde’ye gönderdi ve bir camiye sakladı. Dört yanına Jandarma dikip giriş ve çıkışları yasakladı. Fakat bugün bazı ahlaksızlar Jandarma insanı Camiye sokmadı diye anlatıyor, işin doğrusu bu. Ezanı ıslıkladılar diyor, oradakilerde biz polisi protesto ediyorduk o arada ezan okundu fark etmedik diyorlar. Ben 82 Milyonun tamamına kefilim, bu ülkede hiç kimse ezanı yuhalamaz, ıslıklamaz” dedi.
 
EGE ADALARINI SORDU
Konuşmasının sonunda Ege Adalarının Yunanistan tarafından işgal edildiğini belirten ve bunun beka sorunu olduğunu söyleyen İnce, “Suriye sınırındaki mayınları İsrail firmasına vermek beka sorunudur. Ege Adaları gözümüzün önünde Yunanistan tarafından işgal edilirken ses çıkaramamak beka meselesidir. Türkiye’nin Kozmik Odasına girilmesi beka meselesidir. Papazı bırak denildiğinde papazı korkudan bırakıyorsan o beka meselesidir” ifadelerini kullandı. İnce daha sonra Adapazarı İlçesinde bulunan Çark Caddesi’nde esnafları ziyaret etti.
 
R. Kaan Oktar

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tavuk yüklü kamyon devrildi
Tavuk yüklü kamyon devrildi
Mahkemeye sevk edilecek
Mahkemeye sevk edilecek