banner2

banner1

banner22

'Yazıklar olsun'

Pamukova Öküzyatağı Yaylası’nda magandalar bir kez daha av tüfeği ve silahlarla hedef tahtasına dönen çöp konteynerlerini kullanılmaz hale getirdiler.

Pamukova 29.05.2018, 15:14
'Yazıklar olsun'
banner48

Pamukova Eskiyayla Mahallesi Öküzyatağı Yaylası’nda, belediye tarafından konulan çöp konteynerleri ve uyarı levhaları magandalar tarafından ateşli silahlarla delik deşik edildi.

Yayladaki çöp konteynerleri geçtiğimiz yılda magandaların hedefi haline gelip av tüfeği ve silahla delik deşik hale getirilmiş, Pamukova Belediyesi’nce maganda kurşunları ile zarar gören çöp konteynerleri yenisi ile değiştirilmişti.

Öküzyatağı Yaylası’nda bu yıl da magandaların hedefi haline gelen çöp konteynerini gören duyarlı vatandaşlar tepki göstererek, “ İnsan kendi  parasına kurşun atar mı? Bu çöp konteynerleri bizim verdiğimiz vergilerle alınıyor. Yazıklar olsun. Her yıl aynı manzara. Çöp konteynerlerine zarar verenleri görenler neden şikayet etmezler? Her vatandaş bu konuda duyarlı olmalı “ dediler.

Pamukova belediyesi magandaların av tüfeği ve silahlarından çıkan kurşunlardan zarar gören çöp konteynerlerinin yerine yenisini koymak için harekete geçti.

Yorumlar (0)