banner2

banner1

banner22

Tamamen söndürüldü

Pamukova İlçesinde bulunan 46’ncı Mühimmat Bölük Komutanlığının içerisindeki otluk alanda çıkan yangın paniğe yol açtı. İhbar üzerine Pamukova, Geyve ve Dörtyol İtfaiye Grup Amirliği ekiplerinden bölgeye ekipler sevk edildi…

Pamukova 01.09.2020, 16:18 Editör: Aysima Kortak
Tamamen söndürüldü
banner48

TRAFODAN ÇIKTI!

1995 yılında büyük bir patlamanın meydana geldiği ve daha sonra da çeşitli yangınların yaşandığı Pamukova İlçesinde bulunan 46’ncı Mühimmat Bölük Komutanlığı içerisinde elektrik trafosundaki arıza nedeniyle çıkan kıvılcımların otları tutuşturması sonrasında yangın çıktı. Yangına ilk olarak Askeri İtfaiye ekibi ve askeri personeller müdahale ederken yangının büyümesini önlemek adına İtfaiye ekiplerinden destek istendi.

İNCELEME BAŞLATILDI

İhbar üzerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Pamukova, Geyve ve Dörtyol Grup Amirliği ekipleri 46’ncı Mühimmat Bölük Komutanlığına sevk edilirken askeri itfaiye aracı ve askeri personellerin müdahalesi sonrası yangının tamamen söndürüldüğü öğrenildi. Sevk edilen itfaiye araçları geri döndürülürken askeri bölgedeki yangınla ilgili olarak inceleme başlatıldı.

Yorumlar (0)