banner2

banner1

banner22

Pamukova’ya 13 milyonluk yatırım

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün ilçesine kazandırdığı spor yatırımlarını “Bu da mı gol değil gençler?” diyerek paylaştı.

Pamukova 11.03.2021, 22:35
Pamukova’ya 13 milyonluk yatırım
banner48

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün ilçesine kazandırdığı spor yatırımlarını sosyal medyada yaptığı paylaşımla “Bu da mı gol değil gençler?” diyerek duyurdu.

“İLÇEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Pamukova’da yılların eksikliğini giderildiğini belirten diyen Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, “Bu da mı gol değil gençler? Pamukova’da yılların eksikliğini gideriyoruz. Kaymakamlık yanındaki 5 dönümlük belediyemize ait alanda 500 kişilik kapalı spor salonu, Yenice ve Cumhuriyet mahallelerimize mini futbol sahası, mevcut stadımızın yanına sentetik saha, soyunma odaları ,250 kişilik tribün yapmak üzere protokolümüzü imzaladık. Bu devasa projenin değeri 13 milyon 400 bin ₺ dir. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi. Bu projenin hayata geçmesinde katkıları olan Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Kasapoğlu’na, Genel Başkan Yardımcısı Sn.Ali İhsan Yavuz’a, Milletvekillerimiz Sn.Çiğdem Erdoğan Atabek’e, Sn.Recep Uncuoğlu’na, Sn.Kenan Sofuoğlu’na, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce’ye, İl Başkanımız Sn. Yunus Tever’e, Sportoto Başkanımız Sn. Bünyamin Bozgeyik’e, GSB Yatırım İşletmeleri Genel Müdürü Sn.Ahmet Dilsiz’e, İlçe Kaymakamımız Cemal Demiryürek’e, İl Gençlik Spor Müdürümüz Sn.Arif Özsoy’a, Prof.Dr. Metin Yerebakan’a teşekkürü bir borç bilirim.

Yorumlar (0)