banner2

banner1

banner22

Pamukova’da silah sesleri

Pamukova’da meydana gelen olayda husumetli olan iki kişi arasında çıkan kavgada silahlar konuştu. Silahtan çıkan mermi cadde üzerinde bulunan bir otomobilin ön motor kaputuna isabet etti.

Pamukova 17.06.2021, 22:40 Editör: Aysima Kortak
Pamukova’da silah sesleri
banner48

Edinilen bilgilere göre; Olay, Pamukova Çarşı Merkezi Ankara Caddesi üzerinde meydana geldi. İddialara göre aralarında husumet bulunan R.Y ile O. A arasında çıkan tartışma hızla kavgaya dönüşürken aldığı darbelerle yere yığılan O.A., belindeki silahı çıkartarak ateş etti. Silahı görmesi üzerine korkuyla markete sığınan R.Y., şans eseri yara almadan kurtuldu. Silahtan çıkan mermi cadde üzerinde bulunan bir otomobilin ön motor kaputuna isabet etti.

EMNİYETE SIĞINDI

Hasmının markete girdiğini gören O.A., elinde bulunan silah ile bir el daha ateş etmesi sonucu tabancadan çıkan mermi marketin camına isabet etti. Olay yerine gelen O.A.’nın ağabeyi ve çevredeki vatandaşlar, O.A.’nın elinde bulunan silahı almaya çalışması üzerine mermilerden kaçan R.Y., ise İlçe Emniyet Müdürlüğüne sığındı. Öte yandan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Yorumlar (0)