banner22

Müteahhitler canından bezdi

Pamukova Elperek Mahallesi'nde geceli gündüzlü İnşaat alanlarında yaşanan hırsızlık vakaları müteahhitleri canından bezdirdi.

Pamukova 19.12.2020, 10:00
banner48

Pamukova İlçesi Elperek Mahallesi'nde inşaat alanlarında artan hırsızlık vakaları müteahhit ve vatandaşı canından bezdirdi. Gece, gündüz inşaat alanlarına dadanan hırsız veya hırsızlar, başta demir ve elektrik kablosu gibi değerli eşyaları alarak kayıplara karışıyorlar. Devam eden inşaatından defalarca hırsızlık olayının yaşandığını dile getiren müteahhit Mustafa Keskin, artık ne yapacağını bilemediğini söyledi.

“ARTIK CANIMIZ YANIYOR”

banner84
Pamukova’da 15 yıldır inşaat sektöründe müteahhitlik yapan Keskin, “Biz her gece şantiyelerimizi gezer kontrol ederim, fakat bir türlü hırsızları yakalayamadım. İyiden iyiye canımız yanıyor artık, denk geldiğim taktirde vuracağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Yeter artık hırsızlık olaylarından bıktık, usandık. Sadece ben değil, çevredeki tüm inşaatların sahipleri aynı dertten mustarip. Artık ne yapacağımızı bilemiyoruz. Yetkililerin buna bir çözüm bulması lazım. Bizler gerçekten çok zor durumdayız. Her gün farklı bir inşaattan hırsızlık olayı yaşanıyor. Allah onları ıslah etsin.” dedi.

HABER; Levent TÜYSÜZ/PAMUKOVA

Yorumlar (0)