banner2

banner1

banner22

“Kulübesiz köpek kalmasın”

Pamukova Doğa Canlılarını Koruma Ve Yaşatma Derneği, ‘Her Okula Bir Köpek Kampanyası’ kapsamında Kemaliye Ortaokulu tarafından sahiplenen köpekler için okula Köpek Kulübesi bağışı yaptı.

Pamukova 13.01.2020, 10:12 Editör: Ebru Bulut
“Kulübesiz köpek kalmasın”
banner48

KÖPEK KULÜBESİ BAĞIŞI YAPTILAR

Pamukova Kemaliye Ortaokulu’nun “Her Okula Bir Köpek Kampanyası” kapsamında sahiplendiği köpek doğum yapınca soğuktan etkilenmemeleri için daha iyi bir kulübe için Pamukova Doğa Canlılarını Koruma Ve Yaşatma Derneğinden Köpek Kulübesi istediler. Okul Öğretmenlerinin isteğini geri çevirmeyen Pamukova Doğa Canlılarını Koruma Ve Yaşatma Derneği Kemaliye Ortaokulu’na köpek kulübesi bağışında bulundular.

ÜMİT VERİCİ

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Pamukova Doğa Canlılarını Koruma Ve Yaşatma Derneği Başkanı Özlem Çengel, öğrencilerin küçük yaşlarda hayvan sevgisi bilincinde olmalarının gelecek adına ümit verici olduğunun altını çizerek; “Savunmasız ve masum hayvanlara şiddet uygulayan herkesin çocukluktan itibaren psikolojik sorunlar yaşadığı kesin olarak biliniyor. Hayvanlara karşı merhamet ve sevgi duygusunun temelden öğretilmesi tüm bu sorunların en az seviyeye inmesini sağlayacak.” ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)