banner2

banner1

banner22

Güven Övün AK Parti’de

Saadet Partisi’nden seçime giren ve Pamukova Belediye Başkanlığını kazanan Güven Övün, AK Parti’ye geçti.

Pamukova 23.01.2020, 15:48 Editör: Bartu İnce
Güven Övün AK Parti’de
banner48

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nin Pamukova Belediye Başkan Adayı olan ve seçimi kazanan Güven Övün, AK Parti’ye geçti.

31 Mart yerel seçimleride AK Parti'den aday adayı olmayı planlarken hakkında ortaya atılan iddia nedeniyle başvuru yapmaktan vazgeçen Güven Övün Saadet Partisi'nin adayı olarak yarışa girmişti. Saadet Partisi’nin adayı olarak seçimlere girmiş ve belediye başkanlığını kazanmıştı. Güven Övün’ün daha önce aday adayı olduğu Ak Parti’ye geçeceği günlerdir konuşulan konulardan biriydi ve sonunda beklenen oldu. Güven Övün yarışa girdiği Saadet Partisi'nden ayrılıp AK Parti saflarına katıldı. Övün'ün ne zaman rozet takacağı netlik kazanmazken kısa süre içerisinde Güven Övün'ün eski partisinin rozetini takması bekleniyor.

Yorumlar (5)
Yakup keleş. 9 ay önce
Sana aslaa ev sahibi muamelesi yapmıyacaklar. Tecrübeyle sabit. Bende aynı hatayı yaptım. Orda hep güvenilmez insan pozisyonunda olacaksın. Hep emanet, sığıntı gibi görüneceksin. Katıldığın toplantılarda etkisiz eleman muamelesi göreceksin. Aklın başına gelip geri döndüğünde yolda bıraktığın Saadet partisinde de artık değerin olmayacak. Onlarda seni hep hain olarak hatırlayacaklar. Benden dostça kardeşçe bi tavsiye. Taş yerinde ağırdır.
İsmail 9 ay önce
Güven Övün

Pamukovada aday adayı olmaya kalktığında fetöcülük iftirası ile kapının önünde koyuldun. Partinden bir yetkili bile çıkıp sana sahip çıkmadı. Herkesin senden köşe bucak kaçtığı bir zaman da Saadet Partisi sana sahip çıktı. Kapısını gönlünü açtı.

Şimdi duydum ki sana sahip çıkanlara sırt çevirip iftira edenlerin yanına dönmüşsün.

Belki tehdit edildin. Ne olduğu bize meçhul. Ama adamlık her şartta sadık kalmayı gerektirirdi.
Bu dava bedel ödeye ödeye bu günlere geldi. Zayıf karekterlilerle yol yürünmeyeceğini bir kez daha gördük.

Okşayan elin kıymetini bilmeyenler tekmeleyen ayağı öperler.

Güle güle.
Nazmi ölmez 9 ay önce
Milli görüşçülerin ahirette iki elleride yakanda olacaktır.
Hakkımızı sana helal etmiyoruz zehir zıkkım olsun.
Sezai cetin 9 ay önce
Partisini satan secmeninide satmis olur görevden alinmali
Ekrem afacan 9 ay önce
Başkana hgniz diyorum zamanında bu kişiyi akp ye uygun görmeyip aday göstermeyen sivri zekalılara yazıklar olsn diyorm hayırlı olsn bşka nım