banner2

banner1

banner22

Can kaybı mı olması gerek!

Geyve Kozan Mahallesi’nin 50 yıllık köprüsünde yine kaza meydana geldi. Kazada 2’si çocuk 3 kişi yaralandı.

Pamukova 21.07.2018, 11:29
Can kaybı mı olması gerek!
banner48

KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI

Geyve Kozan Mahallesi, Kozan Deresi üzerindeki köprüde dün akşam saatlerinde kaza meydana geldi. Geyve İstikametinden Kozan Mahallesi istikametine giden M.K idaresindeki 41 DA 3.. plakalı otomobil, Kozan Mahallesi’nde Geyve istikametine giden A.İ yönetimindeki 16 JTA .. plakalı otomobil ile Kozan Deresi üzerinde köprüde kafa kafaya çarpıştı.

HAFİF ŞEKİLDE YARALANDILAR

Kazada otomobillerde yolcu olarak bulunan ve isimleri öğrenilemeyen bir kadın ve 2 çocuk hafif şekilde yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulans ile Geyve Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

3 KEZ DİLEKÇE VERDİK

Geyve İlçesi Kozan Mahallesi’nde 50 yıllık köprüde sürekli kaza meydana gelmesi bölge halkını isyan ettirdiğini belirten Kozan Mahallesi Muhtarı İlhan Üzüm, “Köprünün yönünün yanlış olduğu, önlem alınması gerektiğini belirterek, Büyükşehir Belediyesi’ne şikayet dilekçesi vermiştik. O dilekçeye Büyükşehir Belediyesi ‘ Muhtar kendi önlemini kendi alsın’ cevabı geldi. İkincisinde ise Büyükşehir Belediyesince önlem alındığı cevabı geldi. Ama alınan bir önlem olmadı. Üçüncü dilekçede ise köprünün yapımının 2018 programına alınmadığından dolayı yapılamadığı cevabı geldi. Bu gün bu köprüde bir kaza daha oldu. 3 kişi yaralandı. İlla can kaybımı olsun” dedi.

 

Yorumlar (0)