banner2

banner1

banner22

Akhisar Yaz Spor Okulları kapılarını açtı

Pamukova Akhisar Yaz Spor Okulu çocukların fiziksel, bilişsel, duygusal gelişimlerine katkı sunmak ve keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak amacıyla Yaz Spor Okulunu Altunlar Halı Saha Tesislerinde kapıları açtı. 

Pamukova 24.06.2021, 20:47 Editör: Nisa Çoban
Akhisar Yaz Spor Okulları kapılarını açtı
banner48


Özcan Sevinç ve Mustafa Karadayı’nın verdiği kurslarla onlarca çocuğa kapılarını açan Pamukova Akhisar Yaz Spor Okulları, yaz döneminde çocuklara sporla iç içe bir tatil yaşatacak. Futbol, çocukların hem eğlenmeleri hem de spor yaparak bedensel ve zihinsel gelişimlerine destek sağlanması hedefleniyor..

MİNİKLERİN FORMA MUTLULUĞU

Pamukova Akhisar Yaz Spor Okulu Hocaları Özcan Sevinç ve Mustafa Karadayı, genç öğrencilere forma desteği sağlayarak onları mutlu eden  hayır sever iş  insanı  Gökhan Toroman’a Öğrenciler ve Okulu adına teşekkür ettiler.Ayrıca salgının yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başladığı şu günlerde gençlerimizde sıkılmışlık ve stres durumunun oluştuğunu biliyoruz. Bizler de geçtiğimiz sene ara verdiğimiz yaz spor okullarımızı bu yıl yeniden faaliyete geçirdik. İnşallah minik öğrencilerimize futbol sevgisini aşılayarak  kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını ve ileride yıldız futbolcu olmaları adına sağlam temeller atacağız“ dedi.

Yorumlar (0)