banner2

banner1

banner22

Açlıktan ölmek üzere olan köpeğe sahip çıktılar

Pamukova Bilecik duble yolunda bir vatandaş, aracın çarptığı tahmin ettiği bir köpeği yerde bitkin bir şekilde yatarken gördü. Köpeği ölmek üzereyken bulan duyarlı vatandaş, muhtar Talip Oral’ı arayarak köpeğe sahip çıktı.

Pamukova 11.05.2020, 12:11 Editör: Ebru Bulut
Açlıktan ölmek üzere olan köpeğe sahip çıktılar
banner48

Haber/ Murat Hazer

KÖPEĞE SAHİP ÇIKTI

Pamukova Bilecik duble yolunda yerde bitkin halde yatan yaralı köpeği gören bir vatandaş durumu Pamukova ilçesi Şeyhvarmaz Muhtarı Talip Oral’a haber verdi. Aracıyla köpeğin olduğu yere giden Muhtar Talip Oral, susuzluktan ve açlıktan bitkin halde kalan hayvana kendine gelmesi için su ve yiyecek verdi.

AÇLIK VE SUSUZLUKTAN ÖLMEK ÜZEREYDİ

Bir müddet sonra köpeği aracına bindirip evine götüren Talip Oral, köpeğe sahip çıktıklarını belirterek gerekli bakımının yaptırılması için kliniğe götüreceğini belirtti. Duyarlı vatandaşın köpeği fark etmesiyle kendisine ulaştığını belirten Muhtar Talip Oral; “Köpeğe araba çarpmış arka ayakları tutmuyordu. Yerinden hareket edemediği içinde aç ve susuz kalmış. Biraz daha bulunmasaydı açlıktan ve susuzluktan ölebilirdi. Yarın ilk işim köpeği bir kliniğe götürmek olacak.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)