banner2

banner1

banner22

Yozgatlılar Kaya'yı ağırladı

Sakarya Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hemşerileri Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ağırladı.

MEDYA 22.09.2019, 15:00
Yozgatlılar Kaya'yı ağırladı
banner48
HEMŞERİ BULUŞMALARI
Orman Park’ta düzenledikleri kahvaltı ile İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’nın yanında Sağlık İl Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Suat Çolak, Büyükşehir Belediyesi İç Denetim Müfettişi Rıza Ünsal’ı ağırlayan Sakarya Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ilimizde görev yapan hemşerileri ile buluşmaya devam edecek.

KATKI SUNMAK
Sakarya Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Günay Yazıcıoğlu, “Biz kültür derneklerinin nereden geldiklerini unutmadan, bulundukları şehre ciddi katkı sağlaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu amaçla sadece toplanıp memleket anılarını anlatmak yerine, bu kente neler katabileceğimizi de konuşuyoruz. Hemşerilerimizle bir araya gelerek onların sorun ve önerilerini de dinliyoruz” dedi.

“ONUR DUYDUK”
Sakarya mozaiğinde önemli yeri olan Yozgatlılar olarak şehir için faydalı olabilecek hizmetlerde söz sahibi olmak istediklerini de belirten Yazıcıoğlu, “Bugün de kıymetli hemşerimiz Sakarya Emniyet Müdürü Fatih Kaya’yı ağırladık. Göreve başladığı günden beri yaptığı başarılı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren İl Emniyet Müdürümüz Fatih Kaya ile hemşerileri olarak gurur duyuyoruz. Davetimizi kırmayıp bizleri onurlandırdığı için teşekkür ediyoruz” dedi.

“MUTLU OLDUM”
Emniyet Müdürü Kaya, hemşerileri ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, kültür derneklerinin, temsil ettikleri yörelerin örf, adet, gelenek ve göreneklerini yaşatma açısında önemli bir yere sahip olduğunu söyledi. Kaya, dernek yönetimine başarılar dilerken, onuruna düzenlenen program için teşekkür etti.
 
Yorumlar (0)