banner2

banner1

banner22

Tebrik ziyareti

Generali Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir, Bölge Müdürü Koray Mollaoğlu ve Bölge Temsilcisi Oğuzhan Saral Generali Sigorta Sakarya Acentesi Özada Sigorta sahibi Cüneyt Demir’i ziyaret etti.

MEDYA 29.08.2019, 21:12
Tebrik ziyareti
banner48
185 yılı aşkın köklü geçmişiyle Türkiye'nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Dünya’nın En Büyük Sigorta gruplarından Generali Sigorta’nın Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir, Bölge Müdürü Koray Mollaoğlu ve Bölge Temsilcisi Oğuzhan Saral  Özada Sigorta sahibi Cüneyt Demir’i ziyaret ettiler

Generali Sigorta Teşekkür etti
Şirket yöneticilerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Cüneyt Demir, gerek Sakarya’da gerekse tüm Türkiye’de Generali Sigorta’nın global gücü ile her alanda başarılı çalışmalar yaptıklarını, Özellikle hasar ödemesi konusunda Türkiye’nın en hızlı ve eksiksiz hasar ödeyen bir şirketin parçaşı olmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek büyük ve prestijli işler yapmaya devam ederek 2019 yılı sonunda şirketin Türkiye genelinde her kriter açısından birinci acentesi olacaklarını belirtti.

İş Ortaklığımız ve Desteklerimiz Devam Edecek
Yapılan ziyarette konuşan Generali Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir “Generali ailesi olarak her konuda desteğimiz artarak devam edecektir. Özada Sigorta Türkiye’de örnek gösterdiğimiz ve bir çok projede başarılı olduğumuz bir acentemizdir. iş ortaklığımız artarak devam edecektir dedi.
Yorumlar (0)