banner2

banner1

banner22

Sonsuzluğa uğurlandı

Adapazarı'nın tanınmış isimlerinden Kemal Korkut'un eşi Show TV Sakarya Muhabiri ve Bizim Sakarya Gazetesi ’nden Nurettin Eryılmaz'ın kayınvalidesi Hayriye Korkut, önceki gün İzmit’teki özel bir hastanede yaşamını yitirdi.

MEDYA 22.09.2019, 16:18
Sonsuzluğa uğurlandı
banner48
Bir süredir İzmit’teki Özel Hastanede tedavi gören 70 yaşında ve 5 çocuk annesi Hayriye Korkut, önceki gün aniden fenalaştı. Doktorların müdahalesine rağmen Korkut kurtarılamadı. Anne Korkut için dün Adapazarı Süleymanbey Mahallesi'ndeki evinde cenaze töreni düzenlendi. Evinin önünde yapılan dua ve sonrasında helallik alınmasının ardından Hayriye Korkut'un naaşı Süleymanbey Camii'ne getirildi.

Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Feridun Canbaz, Demokrat Parti İl Başkan Yardımcısı Cengiz Karabaş, CHP Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Haluk Akbay, Sakarya Gazeteciler Başkan Vekili Murat Uygun. Nuri bayar ortaokulu müdürü Faruk kıral, iş, siyaset, spor dünyasının tanınmış isimleriyle kalabalık cemaat katıldı. Öğlen Namazı'na müteakiben kılınan cenaze namazı sonrasında anne Korkut, Süleymanbey Aile Kabristanlığı'nda toprağa verildi.
 
Yorumlar (0)