banner2

banner1

banner22

Serdivan’dayız

Sakarya’nın haber portalı Haberlisin.com yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

MEDYA 09.11.2019, 17:40 Editör: Haberlisin
Serdivan’dayız
banner48

Sakarya’dan haberdar olmak isteyenlerin takip ettiği Haberlisin.com yeni yerine taşındı. SERDİVAN MUHSİN YAZICIOĞLU BULVARI NO; 1 adresine taşınan Haberlisin.com yeniliklerle okurlarıyla buluşmaya devam edecek.

 DAHA GÜÇLÜ…

Haberlisin.com yeni yerinde, yeniliklerle okurlarıyla buluştu. Daha Güçlü mottosuyla tanıtımlara başlayan Haberlisin ailesi büyümeye de devam edecek. 

HABER CEBİNİZDE

İOS ve Androit uygulamalarından ücretsiz indirilerek haberi cebinize getiren Haberlisin.com yeni arayüzüyle Pazartesi gününden itibaren okurlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

YENİLİKLER

Haberlisin.com yeni dönemde canlı yayınlarla şehrin nabzını tutacak. WhatsApp ihbar hattımız 0543 264 99 54 numaralı telefon sayesinde herkes kendi haberini yazabilecek

ZENHAS MULTİMEDYA

ZENHAS MULTİMEDYA bünyesinde faaliyetini sürdürecek Haberlisin.com, gündemi belirleyen haberleriyle okurlarının yanında olmaya devam edecek. ZENHAS MULTİMEDYA sadece şehri haberdar eden Haberlisin.com ile değil Ajans Güven ile de markasını sevenlere hizmet verecek.

Ajans Güven; Kurumsal kimlik çalışması, Reklam-Tanıtım-Katalogları, Fotoğraf Çekimi, Tanıtım Videoları hazırlanması ve tüm baskı işlerinizde ‘Sizin yerinize düşünüyoruz’ sloganıyla yanınızda…

Yorumlar (0)