banner2

banner1

banner22

'Marmara'da birinci, Türkiye'de beşinciyiz...'

Ak Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, ‘Haberlisin.com’ İmtiyaz Sahibi Güven Hasbaş’ı ziyaret etti. Ziyarette seçimi değerlendiren Tever, “Sakarya olarak Marmara Bölgesinde birinci, Türkiye’de ise beşinci olduk” dedi.

MEDYA 11.04.2019, 18:49
'Marmara'da birinci, Türkiye'de beşinciyiz...'
banner48
SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ
Haberlisin.com’u ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, 31 Mart Yerel Seçimlerini değerlendirdi. Seçimde Sakarya’nın başarılı olduğunu belirten Tever, “Sakarya olarak başarılı bir performans sergileyerek Marmara Bölgesinde birinci oldu. Cumhur İttifakına çok ciddi destek verdiğimizi söyleyebiliriz. Tüm çalışmalarımızı Cumhur İttifakı ruhuna uygun şekilde gerçekleştirdik. Çalışmalarımız sonucunda Türkiye genelinde de beşinci sırada yer aldık” ifadelerini kullandı.
 
İTTİFAK VURGUSU
Sakarya’da AK Parti’nin çalışmalarını Cumhur İttifakı ruhuna uygun olarak gerçekleştirdiğini belirten Tever, “MHP ile birlikte yerelde gerçekleştirdiğimiz Cumhur İttifakına uygun şekilde çalışmalarımızı yürüttük. Hep birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda çok ciddi başarılar elde ettik. AK Parti ve MHP’nin tüm bileşenleri ittifakın ruhuna uygun davrandı. Yaptığımız çalışmalarda birbirimize destek vererek hedefimize ulaştık” dedi.
 
Yorumlar (0)