banner2

banner1

banner22

Eski günleri andılar

İTÜ Sakarya Kampüsünde Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan 27 yıl sonra tekrar bir araya geldi. Eski günlerin anıldığı buluşmaya mezunların hocası Fevzi Yılmaz’da katıldı.

MEDYA 22.09.2019, 14:49
Eski günleri andılar
banner48
ÇEYREK ASIR SONRA BULUŞTULAR
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Sakarya Kampüsünde bulunan Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünden 1992 yılında mezun olan 30 kişilik grup, mezuniyetlerinden 27 yıl sonra Sakarya’da tekrar bir araya geldi. Aralarında öğretim üyeleri, profesörler ve özel sektörde çalışan mühendislerinde olduğu 30 kişilik grup, Sakaryalı Salih Daldal’ın yaptığı organizasyon için Adana, İzmir, İstanbul, Konya, Kocaeli ve Ankara’dan gelen eski dostlar, eğitim gördükleri yılları anarak güzel anlar geçirdi.
 
HOCALARI DA GELDİ
30 kişilik mezun grubuna en büyük sürpriz ise 1990 yılında İstanbul Teknik Üniversitesine Profesör olarak gelen eğitimci Prof. Dr. Fevzi Yılmaz yaptı. 1992 mezunu öğrencilerin toplandığı yere gelen hocaları, öğrencilerle tek tek selamlaşarak sohbet etti. Hala İstanbul’da özel bir üniversitede dekanlık yapan Fevzi Yılmaz’ı karşılarında görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.
 
Yorumlar (0)