banner2

banner1

banner22

Büyük kolaylık

Sakarya’nın köklü firmalarından Albayraklar Yapı Market ‘MODEC’ markasıyla özellikle çalışanlara büyük kolaylık sağlayacak bir hizmet sunuyor. Firma ‘şimdi yenilik zamanı’ diyerek ücretsiz keşifle evinizin dekorasyonunu yapmaya talip...

MEDYA 30.07.2018, 09:00
Büyük kolaylık
banner48

İnşaat sektöründe kendini kanıtlayan Albayraklar Yapı Market evini dekora ettirmek isteyip vakit bulamayan, dekorasyon konusunda ücretsiz keşif isteyenlere bir telefon uzaklığında...

Her eve her bütçeye uygun mutfak, şık ve dekoratif banyolar, uzman uygulama, özgün bir o kadarda özgür mobilya seçimini tek elden üstelik taksitle yaptırma imkanı sunan MODEC, evini dekore edeceklere ücretsiz keşif hizmeti de sunuyor.

Ayrıcalığın fark edileceği her yerde...

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan uygulama bir telefonla başlıyor. 0530 604 12 89 No’lu telefona Whatsapp’tan mesaj atmak veya 0264 281 55 21 No’lu numarayı aramak modern bir ev tasarımı için ilk iş oluyor. Eğer siz evinizde kullanılacak malzemeleri önceden görüp, seçimi noktasında da fikir beyan etmek istiyorsanız firma sizi; Arabacıalanı Mahallesi, Çark Caddesi No; 170 Serdivan/Sakarya adresinde misafir ediyor. 

MODEC iddialı fiyatlarıyla ister peşin (indirimli) ister kredi kartına taksit isteyene de senetle 12 ay vade imkanı da sunuyor.

 

 

Yorumlar (0)