banner2

banner1

banner22

AGD hizmet binası açıldı

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Sakarya Şubesi 45. Dönem Başlangıcı ve Hizmet Binası Açılış Programı gerçekleştirildi.

MEDYA 22.09.2019, 15:21
AGD hizmet binası açıldı
banner48
Programa Adapazarı Belediye Başkan Yrd. Yusuf ÖZDEN, Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Fahrettin ABAY, Büro Memur-Sen Sakarya Başkanı Yunus Emre YÜZÇELER, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Başkanı Ali İNCİ, Yedi Hilal Şube Başkanı Yaşar ŞAHİN, MÜSİAD Sakarya Teşkilat Başkanı Rıdvan ULUSAL, MÜSİAD Sakarya Üyelik İşleri Başkanı Yusuf ERKAN, MÜSİAD Sakarya Şube Müdürü Emre OZAN ve çok sayıda misafir katıldı.
 
Program AGD Ortaokul Okuma Grubu öğrencilerinden Muhammed Cihan’ın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.
 
Ardından Sakarya Türküsü seslendirildi.
 
Selamlama konuşmasını gerçekleştiren AGD Sakarya Şube Başkanı Ali Ahmet ÇELİK şunları kaydetti:
“Merhum Erbakan hocamızın gençlik çalışmalarını başlatmasının 45. yılındayız. Bu program vesilesiyle hem 45. çalışma dönemini başlatıyor hem de hizmet binamızın açılışını gerçekleştiriyoruz.
Anadolu Gençlik Derneği olarak ortaokul, lise ve üniversite ardından da akademik çalışmalarımızla önce ahlak ve maneviyat diyen gençlik yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gençlerimize ahlak ve adaletin iç içe olduğunu adalet sağlanmadan adil bir dünyanın oluşamayacağını anlatmaya gayret ediyoruz.
Bugün olduğu gibi bundan sonra da hakikati anlatmaya devam edeceğiz. Katılımlarından dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.”
 
Şube Başkanı ÇELİK’in konuşmasından sonra misafirler ile kurdele kesilerek hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi.
 
Yorumlar (0)