banner2

banner1

banner22

5 yaşındayız…

Dostlarımızla, genç bir ekiple ve en önemlisi Sakarya’dan haberdar olmak isteyenlerin destekleriyle, katkılarıyla büyüyoruz…

MEDYA 08.04.2021, 23:34 Editör: Gizem Demirsoy
5 yaşındayız…
banner48

5 yaşındayız…

Büyüyoruz…

Dostlarımızla, genç bir ekiple ve en önemlisi Sakarya’dan haberdar olmak isteyenlerin destekleriyle, katkılarıyla büyüyoruz…

11 Nisan itibariyle 5 yaşına giriyoruz.

Hatalarımız oldu mu? Elbette oldu.
Orhan Gencebay’ın dediği gibi “Hatasız kul olmaz”

Kasıtlı olarak kimseyi hedefe oturtmadık. Bilerek ve isteyerek yanlış yapmadık.
Eleştirenlere, hatalısınız diyenlere saygı duyduk.
“Reklamla terbiye etmek” isteyenlere eyvallah demedik.
Demeyeceğiz...

Rızkı veren Allah’tır. “ ‘O’ ol der olursun öl der ölürsün”. Dolayısıyla reklamla terbiye etmek isteyenler hedeflerine varamayacaklar. Tıpkı geride bıraktığımız yıllarda başaramadıkları gibi…

Doğru bildiğimiz, inandığımız her haberi yayınladık, yayınlamaya devam edeceğiz.

Haberlisin.com sizlerle birlikte daha da büyüyecek.

Bugün haberin merkezinde yayınlanan haberler ya da reklamla terbiye edenler değil gündemim.

Bugün teşekkür etmek istediklerim var.

Öncelikle geçmişten bugüne yol arkadaşlığı yapan, emek veren, katkı sunan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ardından genç ekibimin başarısını takdir edip destek olan kurum ve kişilere. Teşekkürümün en büyüğü, Sakarya’dan haberdar olmak isteyenlere; yani okurlarımıza…

İzninizle her yıl olduğu gibi mesai arkadaşlarıma sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum.

Yunus Arslan; Hepimizin müdürü. Kardeşim, evladım ama en önemlisi kader birlikteliği yaptığım mesai arkadaşım. Yayın hayatına başladığımız andan itibaren yol yürüyoruz. Kızsa da küsse de birlikte yol yürümeye devam etti. Yol arkadaşlığımız, kader birlikteliğimiz daim olsun.

Hale Oktay; Art Direktörümüz. Haberlisin yayın hayatına başlarken, bizi reklamla terbiye etmek isteyenlerin olabileceğini ön görerek Ajans Güven’i de faaliyete geçirmiştik. Reklam Ajansımızda son kararı Hale verir. Kendileri bacım olur. O onay vermeden ‘işlem tamam’ diyemeyiz. Emeğine, yüreğine sağlık Hale. Yol arkadaşlığımız daim olsun.

R.Kaan Oktar; Haber Müdürümüz. Haberi yaşayan Kaan’ın mesai mefhumu yok. ‘Haber hayattır’ felsefesiyle işini aşkla yapan Kaan Oktar sürekli sahada. Kızlarımın ağabeyi Kaan en çok emeği çalındığında kızar. İyi ki ekibimin dama taşlarından dediğim kardeşim Kaan; yol arkadaşlığımız, kader birlikteliğimiz daim olsun.

Ebru Bulut; Sıfırdan başladı. Editörlerimizden birisi oldu. Şimdi ‘Çarşı-Pazar’ gezerek program yapıyor. Yolumuz uzun olsun dediğim, mesai arkadaşım Ebru’da teşekkürü ziyadesiyle hak edenlerden.

AysimaKortak; Stajyer olarak ailemize katılıp sonrasında kalıcı oldu. İnatçı. Hem editörümüz hemde Ebru gibi program sunucularımızdan. “ Aysima ile Kadın Kadına” programı başarılı olacak. İnanıyoruz.

Onur Güden;  Genç ve istekli mesai arkadaşlarımızdan. Kaan Oktar’ın ekürisi. Sokakta olmayı, haberi yaşamayı seviyor.  DHA’da tıpkı Kaan ağabeyi gibi yol arkadaşlarımdan birisi de Onur Güden…

Gizem Demirsoy; Sessiz sedasız ailemizin parçası oldu. Kariyer yapmak gibi planları var. Genç meslektaşıma başarılar diliyorum.


İlçelerden katkı sunanları unuttuğumu sanmayın.

Akyazı’da Nuri Kuru, DHA temsilciliğinin yanı sıra Haberlisin’e katkı sunan heyecanlı kardeşim…

Geyve’de Eray Tuna, genç ve istekli. Rahmetli babasının bizlere emaneti.Oldukça başarılı.

Hendek’te Mehmet Kavis, ilk günden beri yanımızda. Katkısı, emeği tartışılmaz. Kavis aynı zamanda DHA’nın da muhabirliğini yapıyor.

Karasu’da ise iki kıymetli yol arkadaşımız var;
Cihan Emre,
her şartta kader birlikteliği yaptığımız, yol arkadaşımız. “Abi ilçede…” diye başlayan cümlesiyle istihbaratını aktarmaya hep devam etti.

Karasu’da yol arkadaşlığı yaptığımız bir başka isim ise Levent Kızılaslan. DHA’nın Karasu muhabiri olan Levent Kızılaslan, çektiği görüntüler ve aktardığı haberlerle ‘Haberin merkezine’ katkı veriyor.

Kaynarca’da Murat Hazer, Gerek gündeme taşıdığı haberler gerekse yol arkadaşlığıyla teşekkürü fazlasıyla hak eden kardeşlerimden birisi. Murat Hazer’in servis ettiği birçok haber DHA ile ülke gündeminde geniş yer buldu.

Pamukova’da Levent Tüysüz;gözümüz, kulağımız oldu. Olmaya da devam edecek. Haberlisin ve DHA şehrin güneyinde Levent’e emanet.

Sapanca’da İsa Çiçek; DHA’da yol arkadaşım. Sapanca’da olup biteni sizlere aktarmamıza katkı sunuyor. Emeğine sağlık kardeşim.


Genç ve dinamik bir ekiple yol yürüyoruz. Teşekkürlerim bitti mi? Tabi ki bitmedi…

Serap Güzel hesabımızı, kitabımızı tutuyor. Serap Güzel’e de yol arkadaşlığı için teşekkür ediyorum.

Hepimizin en büyük yardımcısı, konforumuzu düşünen birde Ayşe Soyak var.

Sakarya’dan haberdar olmak isteyenlerin takip ettiği ‘Haberin merkezi’ olarak tanımladığımız Haberlisin ailesinin fertlerine sizlerin huzurunda ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Sizlerden aldığımız güçle yolumuza devam edeceğiz.

Haberlisin.com yani “Haberin Merkezinin” bir sonraki hedefi Web TV. Haberlisin TV’nin alt yapısını oluşturmak için mesai harcıyoruz. Hep birlikte oldukça yoğun bir çalışma içerisindeyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana bizimle yol arkadaşlığı yapmış ancak çeşitli nedenlerle aramızdan ayrılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Umarız hep birlikte nice güzel yaş günleri kutlarız;
Güzelliklerin haber olduğu güzel günlerde görüşmek dileğiyle…

Güven HASBAŞ

Yorumlar (2)
Samet kocacık 4 ay önce
5. Yılınız kutlu olsun
İBRAHİM TUZCU 4 ay önce
AKÇAKOCA VE DÜZCE NIN GENÇ VE DİNAMİK HABER SİTESİ HABER380 DE 5.YILINIZ KUTLU OLSUN BAŞARILARINIZ DAIM OLSUN