Pazar günü sevinen Alemdar olacak

Bugüne kadar gördüğüm izlediğim kadarıyla bu seçimde vaatler değil yakılan meşaleler yapılan şovlar yarıştı. Buna sanırım ilk Yusuf Alemdar'ı ve AK Partiyi destekleyen başladı ve ardından diğerleri geldi.
Büyükşehir adaylarının bazılarını ve severim…
Tanıdıklarımın hepsi değilse de birkaçı bu görevi gerçekten layıkıyla yapabilecek insanlar. Ama bir gerçek var ki Serdivan da Zeki Toçoğlu'nun başlattığı yükselmeyi yine aynı başarıyla devam ettiren Yusuf Alemdar bu seçimi rakiplerine nazaran çok önde bitirecek.
Alemdar’ın adaylığı açıklandığında şehirde oluşan hava ve sonrasında yaptığı çalışmaları gözlemlediğimde ortaya çıkacak tabloyu kestirmek zor değil.
Siyasete başladığı günden beri mütevazi duruşu ve herkese aynı samimiyetle yaklaşımı onun çevresinde sevilen bir siyasetçi yaptı ve o bu seçimde onun meyvelerini toplayacak.
Serdivan'da yaptığı başarılı çalışmalarda asla yadsınamaz.
Şehrin Alemdar’a dair beklentisi büyük. Vizyoner projeler, şehircilik adına yeni imzalar atması bekleniyor. Benim tanıdığım, bildiğim Yusuf Alemdar yeni döneme damgasını vurmakla kalmayıp şehrin çehresini de değiştirecek.
Sakarya’yı çok seven biri olarak dileğim Yusuf Alemdar Büyükşehir Başkanı olarak, yıllardır kaplumbağa hızıyla büyümeye, gelişmeye çalışan Erenler’e de el atacaktır.
Şehrin dört yanında hissedileceğine inandığım başarılı işlerden Erenler’de kendine düşen payı alacaktır. İlçenin yönü belli olacak. Belirlenen yönde gelişip, büyüyecektir.
Sadece Erenler için değil bu durum. Diğer ilçelerinde yönü belli olacak.
31 Mart Pazar günü Yusuf Alemdar’ın günü olacak dedim.
Yusuf Alemdar sadece seçimi kazanacağı için değil bazı ilçelerde sonuca direkt etki eden adam olarak da öne çıkacak.
Seçim sonuçları şehrime, Sakaryalılara hayırlar getirsin.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Zerrin Anıl Çağlayan - Mesaj Gönder
Anket Sizce Sakaryaspor bu sene Süper Lig'e çıkar mı?
Tüm anketler