banner2

banner1

banner22

Selim Karasakal dünyaevine girdi

APEK Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal’ın ikizlerinin ikincisi de evlendi. Selim Karasakal'ın düğününe siyaset, iş dünyası ve çiftçilerin akınına uğradı.

MAGAZİN 22.11.2021, 10:10 Editör: Aysima Kortak
Selim Karasakal dünyaevine girdi
banner48

APEK Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal’ın ikiz oğlundan Semih Karasakal’ı 3 ay önce evlendirmişti. İkizlerden Selim Karasakal ile Neslihan Din dün akşam kıyılan nikahla bir ömür mutluluğa “evet” dediler.

NİKAHLARINI EKREM YÜCE KIYDI

Gençlerin kına geceleri Yazlık Kavşağı yanında bulunan Ruh-u Revan Düğün ve Toplantı Salonunda yapılırken düğünleri iste Geyve’de bulunan Gültekin Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Genç çiftin nikahını Sakarya Büyükşehir Beledtiye Başkanı Ekrem Yüce kıyarken nikah şahitliklerini ise Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Eski Milletvekili ve Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik oldu. Başkan Ekrem Yüce, evlilik cüzdanını gelin hanıma verirken genç çiftlere mutluluklar diledi.

BİNLERCE DAVETLİ KATILDI

Adapazarı Pancar ekicileri Kooperatifi Başkanı Sebahattin Karasakal'ın oğlu Selim'in düğün törenine siyaset, iş dünyası ve çiftçilerden adeta akın oldu. Bİnlerce davetlinin katıldığı düğün töreniyle oğlunu evlendiren Sebahattin Karasakal davetlilerle yakından ilgilendi. Karasakal'ın yönetiminde bulunan arkadaşları gün boyu düğün salonunda kalarak düğüne ev sahipliği yaptı.

banner84
Yorumlar (0)