banner2

banner1

banner22

Şahitler tanıdık

Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı Ayşenur İslam’ın oğlu Mustafa Muzaffer İslam bir ömür mutluluğa evet dedi. Mustafa&Selma çiftçinin nikah şahitliklerini bakın kimler yaptı?

MAGAZİN 07.10.2018, 17:18
Şahitler tanıdık
banner48
Siyaset arenasında iz bırakan Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı Ayşenur İslam’ın oğlu Mustafa Muzaffer İslam bir ömür mutluluğa evet dedi. Selma Atay ile Mustafa Muzaffer İslam çiftinin nikah şahitliklerini; Eski Bakanlardan Nihat Zeybekçi, Sakarya Eski Valisi Hüseyin Avni Coş, Mustafa İsen, Hasan Ali Çelik ve gelin hanımın arkadaşları yaptı.
Ayşenur İslam’ın oğlunun düğününe Sakarya’dan Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, RTÜK Üyesi Ebubekir Şahin, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkara’dan, AK Parti Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ve Avukat Erhan Dursun’da katılarak bir dönem birlikte mesai yaptıkları Bakan İslam’ın oğluna ömür boyu mutluluklar dilediler.
 
Yorumlar (0)