banner2

banner1

banner22

Osmanlı Tuğrası hediye etti

Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik, beraberindeki Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

MAGAZİN 16.09.2018, 13:46
Osmanlı Tuğrası hediye etti
banner48
Bir takım ziyaret ve programlarda bulunmak üzere Sakarya’ya gelen Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik; Muş Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde zamanın Malazgirt Kaymakamı iken tanıştığı Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Beraberinde Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir, Kadın Kolları Başkanı Ebru Şimşek ve Sakarya Yönetim Kurulu Üyeleri; Selçuk Muhikancı, Nezir Gürcüm, Salim Kurucu, Ahmet Demir ve Hülya Arslan hazır bulundu. Çelik, çalışmalar hakkında Vali Balkanlıoğlu’na bilgi verdi.
 Kendisine yapılan ziyaretinden dolayı Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik ve Sakarya Yönetimine teşekkür eden Vali Balkanlıoğlu, Sakarya İl Başkanlığı’nın açılışından dolayı da tebrik edere, başarılı çalışmalar diledi. Çelik, günün anısına Vali Balkanlıoğlu’na “Osmanlı Tuğra”sı hediye etti.
 
Yorumlar (0)