banner2

banner1

banner22

Olay paylaşım

Sakarya’da uzun süredir ticaret yapan tanınmış iş adamlarından Engin Birgin, iş seyahati sebebiyle gittiği Güney Afrika’da ilkel bir kabileyi ziyaretinde çektiği görüntü sosyal medyada gündem oldu.

MAGAZİN 12.12.2018, 16:32
Olay paylaşım
banner48
Simitçiden, Ekonomi Bakanı’na herkesin gündeminde aynı konu var. Bakan mevkidaşına, simitçi simitçiye, esnaf esnafa ne olacak bu Fener’in hali diye sorup dalga geçiliyor.
Spor Toto Süper Lig’te mücadele eden ve son haftalarda kaybettiği puanlar sebebiyle düşme hattında yer alan Fenerbahçe ile ilgili olarak sosyal medyada çok sayıda video binlerce kez izlenirken Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın bir ziyareti sırasında Fenerbahçeli Milletvekillerine yönelttiği ‘Ne olacak bu Fenerbahçe’nin hali?’ sorusu uzun süre gündemde kalmıştı.
                                                                                 
Sakarya’nın tanınmış iş adamlarından Engin Birgin, iş seyahati sebebiyle gittiği Güney Afrika’da ziyaret ettiği Johannesburg Nuabele Kabilesi’yle birlikte bir video çekti. Videoda ‘Türkiye’nin bazı sorunları var, peki ne olacak bu Fenerbahçe’nin hali?’ sorusuna kabile üyelerinin yüzlerini kapatarak üzülmesi yer alırken yüzlerce kişi tarafından izlenen ve çok sayıda yorum alan video başka sosyal medya kullanıcıları tarafından da birçok sefer paylaşıldı.
R. Kaan Oktar
Yorumlar (0)