banner2

banner1

banner22

Müdürden kırmızı gül

Adapazarı Halk Eğitim Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bünyesinde görev yapan öğretmenler için muhteşem bir gece düzenledi.

MAGAZİN 26.11.2018, 12:08
Müdürden kırmızı gül
banner48
Adapazarı HEM Müdürü Vedat Tetik ve kurum yöneticileri gecede tüm öğretmenlere birer kırmızı gül hediye ettiler. Kazımpaşa’daki Vadi Et Dünyasında düzenlenen Öğretmenler Günü kutlama programında misafirler ve öğretmenler güzel bir gece geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.
 
“MÜDÜRÜN ŞANSI DEĞİL EKİ Bİ VARDIR”
Öğretmenler Günü kutlamasında bir konuşma yapan Adapazarı Halk Eğitim Merkezi Müdürü Vedat Tetik, bu akşam yaşadıkları birlik ve beraberliğin daim olmasını dileyerek; “Öğretmenlerimizin, usta öğreticilerimizin bu mutlu gününü gönülden tebrik ediyorum. Beraberce yürüdüğümüz bu yolun bizi büyük başarılara ve kurum olarak büyük bir marka olmaya götüreceğine yürekten inanıyorum. Her zaman ifade ettiğim gibi bir müdürün şansı değil, ekibi vardır. Hep birlikte ilimizde hatta Türkiye’de hayat boyu öğrenmenin lokomotifi olmaya devam edeceğiz.” dedi.
 
GENİŞ KATILIM
Son zamanlarda düzenlenen en güzel kutlama programlarından biri olarak hafızalarda yer edinen geceye; Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, Şube Müdürü Koray Keskin,  Adapazarı Halk Eğitim Merkezinde görev yapan eski müdürlerden Mansur Demir, Yalçın Cincorop, Eba Müslüm Çat, Okul Aile Birliği Başkanı Burhanettin Çalışkan, kurum öğretmenleri, usta öğreticileri ve personel katıldı.   
 
Yorumlar (0)