banner2

banner1

banner22

Gönülcü Ailesinde düğün hazırlığı

İş dünyasının tanınmış ailelerinden Gönülcü Ailesi, 16 Eylül’de yapılacak düğün cemiyeti için hazırlıklarını sürdürüyor.

MAGAZİN 11.09.2018, 11:34
Gönülcü Ailesinde düğün hazırlığı
banner48
Şehrimizde ve yurt çapında akaryakıt sektöründe hizmet veren Gönülcü Kardeşlerden Sait Gönülcü’nün küçük oğlu Sinan Gönülcü hafta sonunda düzenlenecek düğün cemiyetiyle Yalçınkaya Ailesinin kızları Sümeyye Yalçınkaya ile hayatını birleştirecek.
 
İşletme Fakültesini bitirdikten sonra dede ve baba mesleği olan akaryakıt işinde amcaoğullarıyla beraber yeni istasyonlar açan Sinan Gönülcü ile Kuran Kursu öğretmenliği yapan Sümeyye Yalçınkaya’nın düğün töreni 16 Eylül Pazar Günü Reisoğlu Tesislerinde 19.00-23.00 saatleri arasında yapılacak.
 
E-25 Karayolu Alifuatpaşa Mevkiinde Cihan Petrol’ün sahibi olan damat tarafı Sait ve Sevim Gönülcü çifti ile kız tarafı Hakkı-Ayşe Yalçınkaya çifti çocuklarının mürüvvetini gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyorlar.
 
Kökenleri Budaklar Köyü’nden olan Gönülcü Ailesi, tüm dostlarını 16 Eylül’de yapılacak düğün törenine davet ederken, Arifiye Öğretmen Lisesi 1977 yılı mezunlarından baba Sait Gönülcü’nün düğün cemiyetine Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşayan çok sayıda Arifiye Öğretmen Lisesi Mezununun katılması bekleniyor.

 
Yorumlar (0)