banner2

banner1

banner22

Düğün 29 Haziran 2019'da

Ayşe-Emrullah Türkoğlu’nun oğulları Ozan Türkoğlu ile Damla Gürsoy çifti nişanlandı

MAGAZİN 27.07.2018, 14:19
Düğün 29 Haziran 2019'da
banner48

Sakarya Eğitim Camiasının sevilen öğretmenlerinden Ayşe-Emrullah Türkoğlu’nun oğulları Gemi Makine Mühendisi Ozan Türkoğlu ile İstanbul Tuzla’da oturan Gürsoy Ailesinin kızları Kimya Mühendisi Damla Gürsoy evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Aile yakınlarının katıldığı nezih bir mekanda gerçekleşen nişan töreninde Ozan ve Damla çifti sevenlerinin güzel dilekleriyle mutluluğa giden yolda birbirlerine söz verdiler.

Nuri Bayar ve Atatürk İlkokulunda görev yaptıktan sonra emekliye ayrılan Sınıf Öğretmeni Ayşe Türkoğlu ile Bahçelievler Gazi İlkokulunda öğretmenliğe devam eden Emrullah Türkoğlu, oğulları Ozan ve artık kızları olarak kabul ettikleri Damla’nın nişan merasiminde heyecanları ve mutluluklarıyla dikkat çektiler.

Düğün için önümüzdeki yıla hazırlık yapan Ozan ve Damla çiftinin düğün tarihi 29 Haziran 2019 olarak belirlendi. Öğretmen Türkoğlu Ailesi evlatlarının ilk mürüvveti için tatlı bir heyecan yaşarken, Arifiye Öğretmen Lisesi 1983 mezunu çiçeği burnunda kayınpeder adayı Emrullah Türkoğlu da Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşayan tüm eski mezun arkadaşlarına şimdiden düğün tarihini not ettiriyor.

Yorumlar (0)