banner2

banner1

banner22

Çok sayıda davetli katıldı

İşadamı, Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı İbrahim Koşutan’ın eczacı ve biricik kızı Sena Koşutan nişanlandı.

MAGAZİN 13.09.2018, 14:37
Çok sayıda davetli katıldı
banner48

İlimizintanınmış işadamlarından İbrahim ve Emel Koşutan çiftinin Eczacı kızı SenaKoşutan ile Gülay ve Turgay Uçar çiftinin Fizyoterapist oğlu Talha ÇağatayUçar; Şaheser Düğün Salonu’nda gerçekleşen muhteşem bir törenle nişanlandı.

ErenlerBelediye Başkanı Cavit Öztürk’ün “Hayırlı olsun” dilekleriyle yüzüklerinitakarak, kurdelesini kestiği Sena İle Talha Çağatay çiftinin nişan törenine;ErenlerBelediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı, Sakarya Rumeli Balkan Kültür veDayanışma Derneği Başkanı Mehmet Şehit ve Yönetim Kurulu Üyeleri, SakaryaAmatör Futbolcular Dernek Başkanı Ömer Bektaş ve Yönetim kurulu Üyeleri, TürkTelekom Bölge EDM Uslu Bilgi Teknolojileri Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı UmutÖzgür Uslu ile “Onun Adı Efsane Sakarya, Ne Aşk Ne Hayat ve Sakaryaspor 50. YılMarşı” şarkılarının Bestekârı Akif Yener’de şahit oldu. Koşutan ve Uçarailelerinin uzak ve yakından çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşentörende, genç çiftin yakın dostları da onları yalnız bırakmayarak,mutluluklarına ortak oldu.

Töreneayrıca; Sakaryaspor Yönetim Kurulu, Rumelili Sanatçı Cüneyt Şentürk, BursaEczacılar Kooperatifi, Yığın Yapı İnşaat’ta yolladığı çelenkleriyle İşadamıİbrahim Koşutan’a “Hayırlı olsun” temennisiyle, Sena Koşutan İle Talha ÇağatayUçar çiftini tebrik etti.

Yorumlar (0)