banner2

banner1

banner22

Bir dilim mutluluk

“Güzel olan beklenir” sloganıyla yola çıkan Sakaryalı Çetin Vuraloğlu Türkiye’nin en büyük donuk pasta üreticisi oldu. Cake Station markasıyla dünyaya pasta satan Vuraloğlu şimdi de cafe sektörüne hızlı bir giriş yaptı.

MAGAZİN 18.10.2018, 11:49
Bir dilim mutluluk
banner48
O bir Sakaryalı... Çılgın pastacı olarak dünyanın birçok yerine nam salmış durumda. Cake Station Coffee markasıyla şubeleşmeye başladı. 81 ilde 81 şube sloganıyla yola çıkan Cake Station üçüncü mağazasını işletme sahibinin memleketi olan Sakarya- Serdivan’da açacak.
Cake Station Coffe 19 Ekim Cuma günü 14.30’da törenle hizmete açılacak.
Sakaryalı girişimci Çetin Vuraloğlu doğup büyüdüğü, sokaklarını arşınladığı şehrinde mağaza açacak olmanın heyecanını yaşıyor. İşletmenin açılışı için şehir protokolünü ziyaret eden Vuraloğlu tüm Sakarya’yı eşlik lezzetleri tatmaya davet etmeyi ihmal etmedi.

Çetin Vuraloğlu Türkiye’de üçüncü Sakarya’da ilk şubeyi açacaklarını belirterek “81 ilde 81 şube hedefiyle yola çıktık. Cake Station markasıyla ürünlerimiz binlerce noktada satılmakta. Sadece Türkiye’de değil dünyada 30 ülkede tamamen yerli sermaye ile üretim yapan tesisimizin ürünlerini bulabilmek mümkün. Şimdi kendi markamızla doğrudan hizmet verme kararı aldık. Yerli ve milli üretim seferberliği yapıldığı dönemde açılış yapıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ama daha önemlisi kendi memleketimde şube açıyor olmanın gururunu yaşıyorum. Kısa süre içerisinde 8 şubemiz daha hizmete girecek. Bir yıl içerisinde şube sayımız 81 olacak” dedi.

Cake Station Coffee’nin açılışı için AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, SATSO Başkanı Akgün Altuğ’u ziyaret eden Çetin Vuraloğlu “Serdivan Mavi Durak şubesinin (Bağlar Caddesi  No; 71)açılışında bütün hemşehrilerimi yanımda görmek istiyorum” diyerek 19 Ekim Cuma günü 14.30’da gerçekleşecek açılışa davet etti.
 
Yorumlar (0)