banner2

banner1

banner22

Aydın Kurtoğlu coşturdu

Son zamanların en sevilen pop sanatçılarından biri olan Aydın Kurtoğlu, canlı konser performansı ile Agora Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla bir araya geldi.

MAGAZİN 25.09.2018, 12:15
Aydın Kurtoğlu coşturdu
banner48
Aydın Kurtoğlu Sevilen Şarkılarını Hayranları ile Birlikte Seslendirdi!
Sevilen şarkılarını hayranları için seslendiren başarılı sanatçı Aydın Kurtoğlu, Agora Alışveriş Merkezi’nde kulakların pasını sildi. 23 Eylül Pazar günü saat 18.00’da YAK şarkısı ile sahneye giriş yapan Kurtoğlu, daha sonra hayranları ile birlikte Söz, Tüh Tüh, Hayırlı Günler gibi birçok sevilen ve hit olan parçalarını seslendirdi. Aynı zamanda sanatçı arkadaşlarının Takvim, Tavla, Okyanus, Aleni Aleni gibi sevilen şarkılarını da hayranları ile birlikte söyledi. Konserde babası Cengiz Kurtoğlu’nun “Duyanlara Duymayanlara” isimli şarkısını da seslendiren Aydın Kurtoğlu seyircilerinden en çok reaksiyonu da bu sırada aldı. 2 saate yakın süren etkinlikte yoğun ilgi gören Aydın Kurtoğlu, canlı konser performansı ile hayranlarına müzik dolu bir gün yaşattı. Aydın Kurtoğlu’nun muhteşem konseri ile yaza veda eden Sakaryalılar; sanatçının performansını telefonlarına kaydederek bugünü unutulmaz kıldı. Samimi, içten ve mütevazi halleri ile izleyenleri kendine hayran bırakan Aydın Kurtoğlu, getirilen hediyeler içinde herkese teşekkür etti. Konser sonrasında hayranları ile fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.
 
“Sakarya’da olmaktan büyük mutluluk duydum ve bugün sizlerle unutulmaz bir gün geçirdik. Sizlerle bir araya gelmemi sağlayan, beni Sakarya’ya davet eden Agora Alışveriş Merkezi’ne çok teşekkür ediyorum… İyi ki bir araya geldik, herkes çok cana yakın ve beni sevenler ile beraber şarkı söylemek çok güzel” ifadelerini kullandı.  Agora Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliği yaptığı bu keyifli etkinlikten de çok memnun kaldığını dile getiren şarkıcı, katılım gösteren hayranlarına teşekkür etti.
 
 
Yorumlar (0)