banner2

banner1

banner22

Yaz kültür sanat etkinliklerinde adres Sapanca

Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan yaz etkinlikleri Sapanca’da kültür sanat dostları ile buluşuyor. Saat 19.00’da animasyon gösterileri ile Sapanca İnsan Hakları Parkı’nda başlayacak olan etkinlikler gölge oyunu ve animasyon film gösterimi ile devam edecek.

KÜLTÜR-SANAT 25.08.2020, 16:17
Yaz kültür sanat etkinliklerinde adres Sapanca
banner48

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan yaz etkinlikleri kültür sanat dostlarına etkinlik dolu bir yaz yaşatmaya devam ediyor. 27 Ağustos Perşembe günü Sapanca İnsan Hakları Parkı’nda gerçekleştirilecek olan etkinlikler saat 19.00’da başlayacak. Animasyon gösterileri ile başlayacak olan program saat 20.00’de Seçkin Bayramoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Gölge Oyunu ile devam edecek ve saat 21.00’de Animasyon film gösterimi olan ‘Uçan Halı: Kayıp Elmas’ ile son bulacak.

SAPANCA’DA 3 ETKİNLİK BİR ARADA

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Ağustos yaz etkinlikleri kapsamında 27 Ağustos Perşembe günü birbirinden özel 3 program ile Sapanca İnsan Hakları Parkı’ndayız. Hemşerilerimizi sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına riayet ederek etkinliklerimize bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)