banner2

banner1

banner22

Serdivan’da kültürler buluştu

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Serdivan Gençlik Merkezinde, Sakarya Üniversitesinde Uluslarası ülkelerden gelip öğrenimlerine devam eden öğrencilere yönelik “Kültürler Buluşması Gecesi” düzenlendi.

KÜLTÜR-SANAT 11.06.2021, 15:13 Editör: Aysima Kortak
Serdivan’da kültürler buluştu
banner48

Serdivan Gençlik Merkezi bahçesinde gerçekleşen etkinliğe Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü yurtlarında kalan YTB’li öğrenciler ve öğrenci evlerinde kalan yabancı uyruklu öğrenciler katıldı.

MİNİ KONSER

Serdivan Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri, Sosyal Uyum Ekibi ve Gönüllü Gençler öğrencileri ev yapımı çiğ köfte, dolma sarma ve kuruyemiş gibi ikramları kendi elleri ile hazırlayıp ikram ettiler. Bahçede gerçekleşen etkinliğe Bağlama Kursu öğrencileri ve Bağlama hocaları eşliğinde misafirlere mini bir konser verdiler.

KÜLTÜRLER BULUŞMASI GECESİ

Kültürler Buluşması Gecesi etikliğinde gönüllerince eğlenen öğrenciler geceden memnun ayrılırken, Serdivan Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Özkül “Yaz boyunca bu tür etkinliklerimiz devam edecek Serdivan Gençlik Merkezimizde her gün birbirinden farklı etkinliklerimiz oluyor hepsi de gençlik merkezi üyelerimize özel ücretsiz etkinlikler. Tüm gençlerimizi yapılan etkinliklere davet ediyoruz” açıklamalarını yaptı.

Yorumlar (0)