banner2

banner1

banner22

Kültür Sanat Etkinlikleri Youtube kanalında devam ediyor

Koronavirüs salgını nedeniyle askıya alınan Büyükşehir Belediyesi Kültür-Sanat Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Youtube kanalında sanatseverler ile buluşan kültür programlarının yanı sıra SAMEK Atölyeleri de ilgi odağı oldu.

KÜLTÜR-SANAT 15.05.2020, 16:55 Editör: Aysima Kortak
Kültür Sanat Etkinlikleri Youtube kanalında devam ediyor
banner48

Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak Ülkemizde ve şehrimizde etkili olan COVİD-19 salgını nedeniyle İç İşleri Bakanlığı kararnamesi ile askıya alınan kültür sanat programları online olarak Youtube kanalımızda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

KÜLTÜR SANAT PROGRAMLARI ONLİNE OLARAK DEVAM EDİYOR

Hafta sonu online video spor eğitimleri ve gölge oyunları ile devam edecek olan etkinliklerin ilk etabı 19 Mayıs Salı günü Kadir Gecesi Özel Programı ile son bulacak. SAMEK Atölye çalışmalarının da online olarak devam ettiği Mayıs ayı etkinlerinin ilk etabı bu hafta sonu Mutfak, Giyim, Müzik, Takı Tasarım ve İşaret Dili Atölye çalışmaları ile tamamlanıyor. Tüm etkinlikler Youtube kanalından (youtube.com/sakaryabld) online olarak takip edilebilir. Kanalımıza abone olarak tüm etkinlikleri kesintisiz bir şekilde takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)