• Reklam
Reklam
Reklam

Kukla tiyatrosu Agora'da

Agora Alışveriş Merkezi; Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Kukla tiyatrosu ve eğlenceli atölyeleri ile minik ziyaretçilerini karşılayacak.

Kukla tiyatrosu Agora'da

Agora Alışveriş Merkezi; Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Kukla tiyatrosu ve eğlenceli atölyeleri ile minik ziyaretçilerini karşılayacak.

Kukla tiyatrosu Agora'da
13 Eylül 2018 - 14:46
Reklam

Okula Dönüş etkinlikleri kapsamında 14-15-16 Eylül tarihlerinde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde minik ziyaretçiler renkli zarfların bulunduğu Hediye Panosundan istedikleri zarfı çekmeye hak kazanacaklar. Her bir zarfa okul öncesi minik ziyaretçilerimiz için düşünülmüş kırtasiye malzemeleri ve daha birçok sürpriz hediyeler yerleştirildi. Alışverişlere farklı bir heyecan katacak olan Hediye Panosu Kampanyası’na katılmak için ziyaretçilerin tek seferde yapmış oldukları alışverişin faturasını Danışma Noktası’na götürmeleri yeterli olacaktır. Hediye Panosu’nda Okul çantasından kuru boyaya, keçeli kalemden, pastel boyaya, kalem setlerinden defter setlerine, sinema bileti ve Agora Eğlence Merkezi oyun kartına kadar daha onlarca hediye verilecektir.

3 gün sürecek

14-15-16 Eylül tarihlerinde çocukların okula başlamadan önce doyasıya eğlenebileceği enerji dolu etkinlikler Agora Alışveriş Merkezi’nde devam ediyor. Yıllardır masallarını dinleyerek büyüdüğümüz Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, kukla tiyatro oyunu 15-16 Eylül tarihlerinde 15.00 ve 18.00 seansları ile -1. Kat etkinlik alanında olacak. Okul öncesi heyecanı yaşayan çocuklar, eğitmenler eşliğinde eğitici atölyelerde çalışmalar yapıp okul hazırlıklarını tamamlayacaklar. 14 Eylül Saksı Tasarımı, 15 Eylül Defter Yapımı, 16 Eylül Kalemlik Yapımı Atölyeleri 13.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Eğlenirken öğrenebilecekleri atölyelerin yanı sıra çocuklar ve ebeveynlerinin hatıra fotoğrafı çekebileceği Mini ve Miki maskotları 15-16 Eylül tarihlerinde Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak.

Eğlenceli atölyeler

Her Cumartesi ve Pazar gerçekleşen eğitici ve eğlenceli atölye çalışmaları ile çocukların ve ailelerin vazgeçilmezi haline gelen Agora Çocuk Kulübü’nde bu ay; 15 Eylül Kuş Kafesi Yapımı,16 Eylül Kavanoz Yapımı, 22 Eylül Keçe Atölyesi, 23 Eylül Korsan Şapka Yapımı, 29 Eylül Kapı Çelenk Yapımı, 30 Eylül Aşçılık Atölyesi saat 13.00-18.00 arasında Agora Alışveriş Merkezi 1. Kat etkinlik alanında ziyaretçileri ile buluşacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hastaneye kaldırıldılar
Hastaneye kaldırıldılar
Öğle namazında toprağa verilecek
Öğle namazında toprağa verilecek