• Reklam
Reklam
Reklam

Kongre yapıldı

Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresi yoğun katılımla gerçekleşti. Kongreye tek liste ile giden Faruk Özkür başkan oldu.

Kongre yapıldı

Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresi yoğun katılımla gerçekleşti. Kongreye tek liste ile giden Faruk Özkür başkan oldu.

Kongre yapıldı
Editor: Yönetici
12 Nisan 2019 - 17:59
Reklam

Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi konferans salonunda gerçekleşen Yeniden Refah Partisi Hendek İlçe Teşkilatı 1. Olağan Kongresine Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yücel Mollaismailoğlu, İl Başkanı Hasan Çınar ve Yönetimi, Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, İlçe Başkanları, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Yeniden Refah Partisi Kurucu Başkanı Faruk Özkür, Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Kongre Beytullah Bilgiç’in Kuran-ı Kerim okuması ile başladı.
Divan Başkanı Haydar Bulut olurken Katip üyeler ise Biran Yasa, Mustafa Korkmaz’dan oluştu.
Divan teşekkülünün ardından İstiklal marşı okunması ile gündem maddelerine geçildi.
 
‘TÜRK SİYASETİNE NEZAKET, KALİTE VE SEVİYE GETİRECEK”
Kongrede açılış konuşması yapan Kurucu Başkan ve Kongreye tek liste ile giden Faruk Özkür “ Yeniden büyük Türkiye’yi kuracak olan, dünyada adalet nizamını tesis edecek olan Milli görüş lideri Dr. Muhammet Fatih Erbakan’ın arkasında nefer olmayı Allah bize nasip etti. Yeniden Refah Partisi Türk siyasetine nezaket, kalite ve seviye getirecektir. Yapılan doğruların ve hayırlı hizmetlerin destekçisi olacağız. Yapılan yanlışlarında her zaman karşısında olacağız. Doğrularını ortaya koyup, çözüm yollarını göstereceğiz. Bizler ikinci kırk yılın mücahitleri Hendek ilçe teşkilatı olarak Hendek’imiz için, ülkemiz için ve bütün insanlığın kurtuluşu için canla, başla çalışacağımıza söz veriyoruz. Kapı kapı, fert fert dolaşıp davamızı anlatacağız. 1. Olağan Kongremiz Hendek’imiz, Sakarya’mız ve Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, katılımlarınızdan dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerine yer verdi.

Faaliyet raporlarının okunmasının ardından Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Hasan Çınar ve Genel Başkan Yardımcısı Yücel Mollaismailoğlu Yerel ve Ülke gündemine dair değerlendirmeler yaparak Kongrenin hayırlı olması temennilerini iletti.

Konuşmaların ardından gündem maddelerine devam edilerek seçim yapıldı.
Kongreye tek liste ile giden Faruk Özkür Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı olurken Yönetimi ise şu isimlerden oluştu.

İŞTE YÖNETİM KURULU
Celal Can, Erol Ataç, Halid Çanga, Recep Cihan Tezdoğan, Murat Çalman, Celal Güler, Cüneyt Mutlu, Süleyman Gürbüz, Mehmet Kodaman, Halim Tektaş, Kadir Uzunlar, Arif Çoban, Ali Agı, Musa Yılmaz ve Şenol Bahadır
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlçe teyakkuzda
İlçe teyakkuzda
Dere kenarına atmışlardı
Dere kenarına atmışlardı